2i byt v obľúbenom projekte Tri vody. Bývajte ako na dovolenke

2 izb. Byt, Malinovo

119 000 €
Splátka hypotéky: 315 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 119 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 23 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Malinovo
Celková plocha: 58,60 m2
Interiér: 53,00 m2
Balkón: 5,60 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj dvojizbový byt v obľúbenom projekte Tri vody.


Novovybudovaná štvrť je známa svojím komunitným životom a prekrásnym upraveným prostredím s množstvom aktivít. Nájdete tu ihriská, vonkajšiu posilňovňu, skvelé reštaurácie, terasy, kaviarne, zmrzlináreň a ako už z názvu vyplýva aj 3 vody.  Práve 3 jazerá robia Vaše nové bývanie niečím výnimočným a zážitkovým. Jedno z jazier je určené na kúpanie a to len pre obyvateľov z projektu Tri vody. 


Ak si radi život užívate, ak Vám robí radosť na chvíľu sa zastaviť, sadnúť si k vode na príjemnú letnú terasu a vychutnávať si pohár obľúbeného nápoja, potom s kúpou tohoto bytu urobíte svoj život krajším. Ako majiteľ bytu v Troch vodách, môžete každý deň žiť svoju dovolenku.


Byt:


Ak by sme mali len 5 slov, ktoré by mali tento byt definovať, boli by to tieto slová: nádherný, svetlý, moderný, praktický, priestranný.


Ponúkaný byt má praktickú dispozíciu, kde sa do jednotlivých izieb vchádza z chodby. Kuchyňa je spojená s priestrannou obývacou izbou. Túto dennú časť presvetľujú veľké francúzske okná  s východom na  balkón. Biela, nadčasová kuchyňa Vám ponúkne množstvo úložného priestoru. Obývacia časť izby je ladená rovnako v bielej farbe, interiér tak pôsobí moderne, čisto a nikdy Vás neomrzí. Farebnými doplnkami ho dokážete meniť podľa ročného obdobia či nálady.


Ďalším bonusom sú úložné priestory na mieru a to vstavaná skriňa v spálni a úložný priestor na chodbe. Vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom podlahového kúrenia, pričom vlastný kotol si regulujete sami podľa Vašich preferencií.


Lokalita:


Projekt Tri vody je novo vybudovanou lokalitou obce Malinovo. Táto lokalita je veľmi žiadaná najmä pre jej občiansku vybavenosť, dovolenkovú atmosféru a dokonalý dizajn. Reštaurácie pri jednom z jazier ponúka tak výnimočné jedlo, že láka ľudí zo širokého okolia. Jedná sa o dnes preferovaný komunitný štýl bývania, čo so sebou nesie množstvo výhod. Medzi kľúčové  výhody patria: užívať si život s rodinou a priateľmi, mať  možnosť relaxácie, športu, gastronómie, či nákupov doslova v papučiach. Toto všetko a ešte viac nájdete v komplexe Tri vody. 


Cena: 124 900 eur (119 000 eur + 5900 eur parkovacie miesto)

Výmera: 58,6 m² (interiér 53 m², balkón 5,6 m²)

                                  

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising