Moderný nový dom s bazénom v pokojnej lokalite

4 izb. Rodinný dom, Podunajské Biskupice

229 000 €
Splátka hypotéky: 605 € mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 229 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 45 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Podunajské Biskupice
Celková plocha: 124,00 m2
Interiér: 124,00 m2
Pozemok: 240,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy bytov mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

______________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj modernú novostavbu 4i rodinného domu s bazénom a garážou v novovybudovanej bezpečnej časti Podunajských Biskupíc.


Hlavné benefity:

 • nová stavba
 • kvalitné značkové materiály
 • výborný stav nehnuteľnosti
 • výborná dispozícia
 • bazén
 • dilema sprcha/vaňa odpadá - má obe
 • garáž
 • vonkajšie žalúzie
 • biokrb
 • súkromie
 • bezpečná nová štvrť


Veľkou výhodou domu je, že bol kolaudovaný v decembri 2016 a nenesie žiadne známky opotrebenia. Nielen dom, ale aj celé okolie pôsobí veľmi novo, čisto a udržiavane.


Dom sa nachádza na súkromnej ulici (pre šesť domov), čiže ak vašim deťom nebude stačiť záhrada domu, môžu bez obáv vybehnúť z domu a stále budú v súkromnom areáli. 


Parking zabezpečuje garáž (v zime žiadne odhrabávanie snehu a v lete nastupujete do auta príjemnej teploty) na diaľkové ovládanie s úložným systémom a dve parkovacie státia vonku.


Nehnuteľnosť je postavená z veľmi kvalitných materiálov ako tehla, okná a dvere kvalitnej nemeckej značky Salamander, trieda A, kvalitná značková plávajúca podlaha a keramická dlažba, vypínače LEGRAND, zábradlie z vysokoleštenej chrómovej ocele, strecha BRAMAC, brána HÖRMANN a mnoho iného.


Dom je veľmi prakticky rozdelený na dennú časť na prízemí a na nočnú časť na poschodí.


Nočná časť pozostáva z troch svetlých izieb, praktického rozľahlého šatníka a veľkej kúpeľne s vaňou, dvoma umývadlami, toaletou a miestom pre pračku a sušičku.


Srdcom dennej časti je priestranná vzdušná obývacia izba spojená s modernou praktickou kuchyňou v atraktívnom dizajne. Príjemným benefitom je biokrb, ktorý vie dotvoriť čarovnú atmosféru dlhých zimných večerov. 


Dennú čast dopĺňa vstupná chodba a predsieň s praktickým úložným priestorom, kúpeľňa so sprchou a komora, ktorá zabezpečí, že všetko v kuchyni je poruke bez potreby čarovať s miestom.


Na obývaciu izbu nadväzuje príjemná slnečná záhrada so sedením, bazénom, trávnikom, tujami, kvetmi a ovocným stromom. Možnosti exteriérového vyžitia dotvára gril. Záhrada je ako stvorená na raňajky v tráve, víkendy s priateľmi či rodinou strávené grilovaním, kúpaním alebo relaxovaním. 


Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom značky Buderus (veľkorysý zásobník 200 litrov), rozvod tepla je podlahami.


V dome je zavedená káblová televízia a vysokorýchlostný optický internet.


O bezpečnosť sa stará alarm ELDES SECURITY so senzormi v celom dome a napojením na mobil.Lokalita:

Dom sa nachádza v novovybudovanej, čistej, tichej a bezpečnej časti Podunajských Biskupíc. Výhodou lokality je, že napriek faktu, že je časťou Bratislavy, má až vidiecky charakter s veľmi pohodovou atmosférou.

V lokalite sa nachádza viacero materských a základných škôl (za osobitnú zmienku stojí renomované Slovanské gymnázium, za ktorým cestujú deti z celého mesta), obchodov, kaviarní, reštaurácií a mnoho iného.


Cena: 229 000 eur.

Interiér 124 m²

Pozemok 240 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising