Rozsiahly stavebný pozemok v Marianke – ideálna investičná príležitosť

pozemok, Marianka

INFO V RK
Detail
Lokalita: Marianka
Celková plocha: 8.143,00 m2

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj rozsiahly slnečný, stavebný pozemok obklopený krásnou prírodou v obci Marianka.

 

Stavebný pozemok o veľkosti 8143 m² umožňuje výstavbu rodinných domov s dvomi podlažiami a podkrovím, s maximálnou výškou 9,5 m. Minimálna výmera stavebného pozemku v obci Marianka je 800 m², čo umožňuje flexibilitu v plánovaní výstavby. 

 

Pripojenie a prístup:

Pozemok má prístup ku všetkým inžinierskym sieťam, čo zaručuje jednoduchú a rýchlu výstavbu. Novovybudovaná obecná cesta vedie priamo k pozemku, čo zvyšuje jeho atraktivitu a dostupnosť.

 

Investičná príležitosť:

Tento pozemok ponúka skvelú investičnú príležitosť. Možnosť výstavby rodinných domov priláka kupcov hľadajúcich kvalitné bývanie v blízkosti Bratislavy.

 

Lokalita:

Obec Marianka, vzdialená len 15 minút autom od Bratislavy, ponúka súkromie, množstvo prírody a malebné scenérie Malých Karpát. Je to ideálne miesto pre pokojný život mimo rušného mesta. Marianka je mimoriadne obľúbená obec pre tých, ktorí sa neuspokoja s husto osídlenými oblasťami a preferujú pokojné prostredie obklopené prírodou. 

 

Cena: Info v RK

Výmera: 8143 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.
Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

 Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet 

 

 


Mapa

Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising