Polyfunkčný objekt s nespočetnými možnosťami

obch. priestory, Nitra

INFO V RK
Detail
Lokalita: Nitra
Celková plocha: 1.641,60 m2
Pozemok: 2.275,00 m2
Parkovanie: 20x parkovacie miesto

Galéria

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj polyfunkčný objekt, ktorý pre budúceho majiteľa predstavuje ideálnu investičnú príležitosť.


Objekt pozostáva:

  • Luxusný apartmán (156 m2)
  • 3x obchodný priestor (66 m2 + 88 m2 + 88 m2)
  • Kancelárske priestory a sklady (653 m2)
  • Aqua časť a reštaurácia (590,60 m2)
  • Parkovanie pre cca 20 áut

 

Pre priblíženie, objekt disponuje obchodnými priestormi ako barber, café, vinárstvo (momentálne aj s prebiehajúcimi nájomnými vzťahmi), administratívnymi priestormi skladmi, nadštandardným apartmánom so samostatným vstupom a aqua časťou – relaxačno-športové zariadenie, v ktorom môžete aktívne vykonávať športy ako squash, stolný tenis, nohejbal, mini futbal, vodné pólo, bedminton a pod.. V tejto časti sa nachádza relaxačný bazén s protiprúdom, suchá aj parná sauna, vírivka, barová časť a terasa s grilom. Za ňou nájdete aj reštauráciu, ktorá umožňuje usporadúvať rôzne školenia, semináre alebo vydávanie jedla s kapacitou 30 osôb. Zariadenie pojme kapacitu až 40 osôb a je vybavené najmodernejšími spotrebičmi. V suteréne sa nachádza sklad na víno. 

 

Objekt ponúka minimálne 20 parkovacích miest a možnosť bezplatného parkovania (cca 10 miest) je aj pozdĺž objektu na ulici. Je klimatizovaný a disponuje bezpečnostným kamerovým systémom. Celý objekt je oplotený.

 

Cena: NA VYŽIADANIE  

Výmera:

Objekt A: 398 m2 (byt 156  m2 + priestor 66 m2 + priestor 88 m2 + priestor 88 m2)

Objekt B: 653 m2 (kancelárie a sklady)

Objekt C: 590, 60 m2

Spolu: 1 641,6 m2

Pozemok: 2 275 m2

 

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí. 

 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

 

Veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising