Moderný nebytový priestor v Ružinove

obch. priestory, Záhradnícka, Ružinov

260 000 €
Splátka hypotéky: 687 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 260 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 52 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Lokalita: Ružinov
Ulica: Záhradnícka
Celková plocha: 116,97 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba
Parkovanie: Verejné parkovanie

Popis

Arvin & Benet Vám ponúka zariadený nebytový priestor na Záhradníckej ulici. Slnečný a priestranný priestor je vhodný pre spoločnosti ako kancelária alebo priestory na predajňu priamo v lokalite Ružinov. Veľmi dobrý prístup a dostupnosť je veľkou výhodou pre vznik novej predajne, prípadne kancelárskych priestorov v tejto atraktívnej lokalite.

Táto nehnuteľnosť ponúka výhody dostupnosti služieb a parkovania priamo pred vchodom. Prednosti ponúkanej nehnuteľnosti sú hlavne príjemne zariadený interiér, priestranná dispozícia, zázemie a veľká flexibilita priestoru.

Atraktivitu nehnuteľnosti dodávajú veľké okná, ktoré zaisťujú príjemnú svetlosť interiéru.


Priestory:

Priestory sa nachádzajú na prízemí bytového domu na ulici Záhradnícka 66. Priestory predajne sú vybavené elektronickým alarmom a zabezpečovacím zariadením, ktoré zvyšuje ochranu objektu. Verejné parkovanie pre klientov Záhradníckej je dostupné priamo pred vchodom do predajne.

Po vstupe do priestorov sa nachádzame priamo vo veľmi dobre osvetlenej časti a postupne prechádzame až na koniec priestrannej predajne. Po stranách je vybavenie súvisiace s predajom keramiky a dlažby. Súčasťou predajne sú inštalácie, ktoré je možné zmeniť tak aby vyhovovali požiadavkám nových majiteľov. Celý priestor je jednoduchý a účelne zariadený s možnosťou veľkej flexibility. V zadnej časti sa nachádza zázemie, toaleta a malá kuchynka, ktorá poskytne užívateľom priestor na prípravu nápojov a občerstvenia. Nadčasovosť priestoru a výbornú svetelnosť dodáva predajni veľmi dobre spracovaný interiér.


Lokalita:

Záhradnícka ulica sa nachádza v mestskej časti Ružinov, s výborným napojením na Bajkalskú. Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť. Zastávka MHD sa nachádza priamo oproti predajni. Do centra mesta sa dostanete rýchlo a jednoducho cez Záhradnícku ulicu – do 10 minút autom. Ideálna poloha priestoru v Ružinove zabezpečuje výhody pre predajňu, alebo kancelárske priestory v tejto lokalite.

Cena: 260 000 eur

Výmera: 116,97 m²

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising