Moderný rodinný dom s 5 izbami, bazénom a samostatnou časťou pre domácu kanceláriu alebo podnikanie.

5 izb. rodinný dom, Nerudova, Ružinov

575 000 €
Splátka hypotéky: 1 520 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 575 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 115 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 5
Lokalita: Ružinov
Ulica: Nerudova
Celková plocha: 225,00 m2
Interiér: 205,00 m2
Terasa: 20,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka veľkorysý 5i rodinný dom s dostatkom priestoru pre každého člena rodiny.

Ak chcete sebe a svojej rodine dopriať kvalitné bývanie a pohodlný život, tento dom je určený práve pre Vás.

Je dostatočne veľký, aby poskytol priestor a súkromie všetkým členom rodiny,  nachádza sa v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou, disponuje príjemnou záhradou s vysokou mierou súkromia ako stvorenou pre oddych a relax.

Navyše Vám ponúka pohodlie parkovania vo vlastnej garáži, priestranné pivničné priestory a samostatný objekt na konci záhrady, kde si môžete zriadiť domácu kanceláriu, telocvičňu či podnikanie. 

 

Dom:

Praktický tehlový dom bol skolaudovaný v roku 2009. Interiér bol majiteľmi postupne upravovaný. Disponuje 5 izbami, 2 kúpeľňami, garážou, veľkým pivničným priestorom, terasou, bazénom a k nehnuteľnosti patrí aj druhý samostatný domček postavený na konci pozemku.

Hneď pri vstupe do domu zaujme  príjemný materiál použitý na podlahe. Ide o exotické drevo, ktoré priestoru dáva pocit unikátnosti. Použité materiály  - drevo a kameň vytvárajú príjemnú atmosféru a po vstupe sa cítite ako doma.  

Z predsiene vedú dvere do pivničnej časti s technickým zázemím a množstvom priestoru pre uskladnenie vecí, ktoré práve nepotrebujete.  Dvere z garáže tiež ústia do vstupnej chodby, čo Vám zabezpečuje pohodlný vstup suchou nohou. Po pravej strane sa ešte  nachádza samostatná toaleta, praktický šatník a technická miestnosť/práčovňa. Tieto praktické pomocné priestory sú na nezaplatenie, či už pri väčšej alebo i menšej rodine.

Ďalej vstupujeme do spoločenskej časti domu, priestrannej obývačky s kuchyňou a výstupom na terasu. Kuchyňa je štedrých rozmerov, vybavená všetkými štandardnými spotrebičmi, ktoré súčasná domácnosť potrebuje. Praktickým bonusom je samostatná komora.

Obývačka a kuchyňa vytvárajú spoločný priestor, ktorý je opticky predelený tak, aby sa jednotliví členovia rodiny vzájomne nevyrušovali. Priestory sú to naozaj veľkorysé a ponúkajú hneď niekoľko možností ako si môžete Vaše bývanie prispôsobiť podľa vlastných požiadaviek a kritérií.

Práve táto časť domu poskytuje výhľad do záhrady s bazénom.

Dreveným schodiskom sa dostávame do ‚nočnej časti domu’  so 4 samostatnými izbami a 2 kúpeľňami, jedna s vaňou, druhá s praktickým sprchovým kútom. Kúpeľne sú nadčasové, obložené kombináciou dreva a kameňa.

K štandardom domu patria drevenné parkety, kvalitné okná – hliníkové z exteriéru, drevené z interiéru, teplovodné podlahové kúrenie vykurované elektrickým kotlom, bezpečnostný systém. Tienenie je zabezpečené vnútornými žalúziami.


Záhradný domček so všetkými prípojkami a záhrada:

Záhrada a jej vysoká miera súkromia sú zárukou, že Vám poskytne dokonalé útočisko na relax a oddych či už na prekrytej terase alebo v murovanom bazéne s výmerou 5,4x3m. 

Na konci záhrady sa nachádza 2. menšia stavba s rozlohou 44 m2. Domček má vlastné vykurovanie a aj prípojku na vodu. Momentálne ide o jednuv veľkú miestnosť s kobercom so samostatnou sprchou a toaletou so vstupom zo záhrady.

Vzhľadom k tomu, že domček má vybudované všetky prípojky a tiež predprípravu na samostatný vchod z ulice, sú možnosti využitia tejto stavby naozaj široké – od domácej pracovne, cez telecvičňu, či iný druh podnikania.

 

Lokalita

Dom sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. 

V pešej dostupnosti od nehnuteľnosti sa nachádzajú školy, škôlky, lekáreň, zdravotné stredisko, reštaurácie, potraviny Kraj, služby ako kaderníctvo, či kozmetika, športoviská rôzneho druhu. 

Pre veľké nákupy stačí zájsť do neďalekého OC Avion.

Do centra mesta sa odveziete s využitím pravidelnej MHD.

 

 


Cena: 575 000 Euro
Výmera: 225 m(interiér 161 m2, terasa 20 m2, záhradný domček 44 m2)           

Pozemok: 272 m2


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáv


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising