Kompletne zrekonštruovaný, slnečný 4i byt

4 izb. byt, Osuského, Petržalka

254 900 €
Splátka hypotéky: 674 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 254 900 €
Vlastné zdroje (20 %): 50 980 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Petržalka
Ulica: Osuského
Celková plocha: 80,90 m2
Interiér: 76,70 m2
Loggia: 2,40 m2
Pivnica: 1,80 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, slnečný 4i byt.


Svojho nového majiteľa očakáva byt v tej najlepšej kondícii, nakoľko v uplynulom období prešiel kompletnou rekonštrukciou.  Majitelia rekonštruovali nehnuteľnosť pre seba, čo je na kvalite rekonštrukcie zjavné. 


Výborná dispozícia poskytuje dostatok priestoru pre každého člena domácnosti. Byt pozostáva zo vstupnej haly, z ktorej sa vchádza do 3troch samostatných spální, obývačky, kuchyne a tiež do samostatnej toalety a do kúpeľne, ktoré sú ladené v atraktívnej čierno-bielej kombinácii. Kúpelňa disponuje vaňou


Byt sa netají tým, že by rád uvítal aj obyvateľov s vyššími nárokmi na priestor, nakoľko je každá jedna zo spální v plnohodnotnej výmere ( 11,80m², 12,42m², 12,24m²). Z rodičovskej spálne je prístupná zasklená loggia, kde si môžete užiť pekný výhľad alebo si proste len vychutnať kávu na čerstvom vzduchu. Kritériá väčšej rodiny vystihuje aj samostatná kuchyňa vo svetlých tónoch so zabudovanými spotrebičmi. V obývacej izbe si svoje miesto našiel aj jedálenský stôl, ktorý opticky spája priestor obývacej izby s kuchyňou. 


Byt je klimatizovaný a to veľmi elegantým riešením, kde je rušivá klimatizačná jednotka ukrytá v podhľade a chladný vzduch nefúka, ale len sála chlad. 


Bytový dom s menším počtom bytov, ako tento je veľmi žiadaný pre vyššiu mieru súkromia a čistoty. Lokalita:


Byt sa nachádza vo veľmi príjemnej a žiadanej lokalite, ktorá ponúka bohaté možnosti občianskej vybavenosti (obchody, lekárne, obchody, MHD, školy, škôlky, športoviská, plaváreň, jazero). Veľkou výhodou je skvelá dostupnosť do centra mesta, či už automobilom alebo MHD.


Cena: 254 900 eur

Výmera: 80,9 m² (interiér 76,70 m² + loggia 2,4 m² + pivnica 1,8 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising