Dom v Kittsee na bývanie, reštauráciu či penzión

4 izb. rodinný dom, Kittsee

349 000 €
Splátka hypotéky: 923 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 349 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 69 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Kittsee
Celková plocha: 516,00 m2
Interiér: 359,00 m2
Pozemok: 875,00 m2
Stav: Pôvodný stav
Parkovanie: Parkovacia garáž o výmere 157 m2

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj 4i dom s výbornou investičnou príležitosťou v tichej ulici v mestečku Kittsee

Vhodné najmä:

 • Rodiny s deťmi
 • Milovníka gastronómie
 • Hoteliera
 • Niekto kto hľadá ticho, potrebuje veľký priestor

Benefity nehnuteľnosti:

 • Dom v tichej ulici
 • Veľká priestranná garáž o výmere 157 m2
 • Záhrada oddelená od ulíc vyšším múrom – vysoký stupeň súkromia
 • Plne zariadená profesionálna kuchyňa vo vysokom štandarde
 • Studňa
 • Dom je podpivničený
 • Bez zápch
 • Rast hodnoty, nakoľko v oblasti sa nachádza málo nehnuteľností na predaj – vysoký dopyt

 

Nehnuteľnosť sa nachádza v rakúskom meste Kittsee, ktoré je len na skok do hlavného mesta Bratislavy a to len 10 min autom a bez zápch. Tento dom disponuje veľkým potenciálom:

 • Ako rodinný dom, pre rodiny s deťmi, ktoré tu nájdu svoje vysnívané bývanie. Prízemný dom ponúka priestor na prestavbu podľa vašich predstáv. Časť domu bola pôvodne využívaná ako reštaurácia a druhá časť, ako ubytovanie pre majiteľov. Vďaka veľkým reštauračným priestorom, dom sa s ľahkosťou dá prerobiť na viac izbovú nehnuteľnosť. Taktiež aj priestranná garáž (157 m) má potenciál spoločenskej miestnosti, ďalších izieb na bývanie, posilňovne... Uzatvorený dvor (359 m2), oddelený od okolitých ulíc vyšším múrom, poskytuje súkromie a bezpečnosť pre vás a vašu rodinu. Celý dom je podpivničený, čo je veľkou výhodou pre gazdinky na úschovu potravín.
 • Ako prevádzka gastronómiereštaurácia s kapacitou pre 80 ľudí (hlavná miestnosť s barom 45 kapacita, fajčiarska miestnosť/salónik 35 ľudí kapacita), ktorej prevádzka tam už existuje. Je tam plne vybavená profesionálna kuchyňa vo vysokom štandarde a výbornom stave (všetko čisté a zachovalé), skladovacie priestory, šatne pre zamestnancov, toalety pre zákazníkov. Nehnuteľnosť má uzatvorený dvor, ktorý sa dá využívať ako terasa pre danú reštauráciu. Jedna bytová jednotka, kde bývali majitelia reštaurácie. Priestrannú garáž využívali pri zlom počasí ako miestnosť na „vonkajšie“ slávnosti.
 • Ako penzión – dom je dispozične výborne riešený aj ako prevádzka penziónu.


Lokalita

Kittsee je prihraničnou rakúskou obcou s pomerne veľkou komunitou slovenských obyvateľov. Výborná dostupnosť autom do Bratislavy za 10 minút (žiadne zápchy a kolóny) a priame vlakové spojenie s Bratislavou a s Viedňou robia z Kittsee obľúbenú lokalitu na bývanie. V Kittsee je kompletná občianska vybavenosť. V blízkosti sú detské ihriská, škola, škôlka, lekáreň, nemocnica, rehabilitačné centrum, posilňovňa, pošta, obchody, reštaurácie a kaviarne, cukráreň, miestny úrad, čerpacia stanica atď. Vo vzdialenosti cca 3 km sú obľúbené nákupné centrá K1 a K2. Obyvatelia majú k dispozícii aj krásne jazero na kúpanie a nádherný zámok Schloẞ Kittsee s veľkým parkom a detským ihriskom.


Parking

Parkovacia garáž o výmere 157 m2

Cena: 349 000 eur

Výmera:  875 m(zastavaná plocha 516 m2, záhrada 359 m2)

 

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising