Rezervované | Nadštandardný 2i byt v novostavbe Karpatium

2 izb. byt, Ota Holúska, Záhorská Bystrica

204 000 €
Splátka hypotéky: 539 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 204 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 40 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Záhorská Bystrica
Ulica: Ota Holúska
Celková plocha: 58,30 m2
Interiér: 46,80 m2
Loggia: 9,00 m2
Pivnica: 2,50 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: 1x garážové státie

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj úplne nový, vo vysokom štandarde vybavený 2i byt v projekte Karpatium Záhorská Bystrica.

Ak si potrpíte na kvalitu a neodmysliteľnou súčasťou Vašej vysnívanej nehnuteľnosti sú atribúty ako výborná dispozícia a prevedenie bytu, elegantné drevené podlahy, presvetlený interiér, podlahové kúrenie, podstropné chladenie, vonkajšie žalúzie,  úložný priestor v pivnici a vstup do bytu suchou nohou, tak tento byt je ako stvorený pre Vás.

K tomu ako bonus dostanete lokalitu s výbornou občianskou vybavenosťou, krásnym zeleným komunitným dvorom a kvalitnú stavbu s nadštandardným vybavením ekologickými a úspornými technológiami.


Byt:

Dispozícia bytu je vyriešená veľmi prakticky, kde žiadne metre štvorcové nevyšli nazmar.

Do bytu vstupujeme cez vstupnú chodbu s výklenkom  pre umiestnenie vstavanej skrine. Hneď po vstupe do bytu Vás príjemne prekvapí dubová drevená podlaha, ktorá v spojení s bezfalcovými dverami pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo a  vytvára kvalitný, neutrálny základ pre ďalšie zariaďovanie.

Vpravo od chodby sa nachádza kúpeľňa s walk-in sprchovým kútom vybavená veľkoformátovými obkladmi v nadčasových zemitých tónoch.

Priamo oproti vstupným dverám sa nachádza priestranná spálňa. Pri jej plánovaní sa znovu nezabudlo na dostatok úložných priestorov.

Vľavo od chodby vstupujeme do ‘centra domácnosti’ – obývačky prepojenej s kuchyňou. Veľké presklené plochy v podobe moderných, kvalitných hliníkových okien jej dodávajú vzdušnosť a prirodzene prepájajú interiér s exteriérom.

Ak Vás omrzí stolovanie v interiéri, ešte je tu možnosť vychutnať si raňajky či obed na priestrannej loggii, ktorej šarm dodáva kvalitné exotické drevo na podlahe.

Kúrenie  v byte je zabezpečené podlahovým kúrením, ktoré je príjemnejšie a zároveň estetickejšie než radiátory. V lete Vám príjemnú klímu zabezpečí zabudovaná klimatizácia a tiež kvalitné vonkajšie rolety. Obe s možnosťou ovládania na diaľku.

Nemáte si kam odložiť veci, ktoré využívate sezónne? V tomto byte s tým nebude problém. Prislúcha k nemu murovaná pivnica. 

K bytu prislúcha tiež 1 garážové státie.


Lokalita:

Záhorská Bystrica je v súčasnosti veľmi obľúbenou lokalitou, v ktorej jej obyvatelia nachádzajú kompletnú občianskú vybavenosť (obchody, reštaurácie, škola, škôlky, detské ihriská, športoviská) a zároveň výborné možnosti relaxovať v prírode (cyklistika, turistika).

Vďaka rýchlemu napojeniu na obchvat a MHD je tiež perfektným východiskovým bodom pre tých, ktorí potrebujú cestovať do Bratislavy.

Samotný projekt Karpatium ponúka svojim obyvateľom príjemné


Cena: 222 990 eur  (204 000 eur byt, 15 990 garážové státie, 3 000 eur pivnica)
Výmera: 58,3 m² (interiér 46,8 m², lodžia 9 m², pivnica 2,5 m²)

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising