Priemyselný areál v Starej Ľubovni

pozemok, Stará Ľubovňa

699 000 €
Splátka hypotéky: 1 848 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 699 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 139 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Lokalita: Stará Ľubovňa
Celková plocha: 17.516,00 m2
Pozemok: 10.000,00 m2
Zastavaná plocha: 3.206,00 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj priemyselný areál v Starej Ľubovni.

Rozprestiera sa v intraviláne obce Stará Ľubovňa na veľkorysých 10 000 m² a disponuje šiestimi budovami. Plní účel mäsospracujúceho priemyslu – bitúnku s príslušenstvom. Celý objekt bol vybudovaný a kolaudovaný v roku 1995, pričom v roku 2004 pribudla prístavba a prebehla modernizácia. Bitúnok je kompletne zariadený, funkčný a s ohľadom na aktuálne uzavreté a platné dodávateľské kontrakty je v čiastočnej prevádzke.

Vybavenie bitúnku je z kvalitných materiálov, najmä nerezu a prešlo generálnou revíziou. Súčasťou je tiež porážková linka, udiareň, varný kotol a rozsiahle chladiace boxy, resp. mrazáky. Druhé podlažie bitúnku ponúka kancelárske a administratívne priestory. V rámci celého areálu sú početné šatne a sociálne zariadenia pre zamestnancov.

Majitelia areál predávajú tak ako leží, to znamená kompletne vybavený, so zariadením, kontraktmi aj personálom.

Celý objekt je ohradený betónovým plotom v dĺžke 350 m, je napojený na všetky inžinierske siete, disponuje 7m hlbokou studňou, žumpou, trafostanicou na VN a vonkajším osvetlením.

Územnoplánovacia informácia pozemok definuje funkciou S14, čím je funkčne využiteľný ako plocha výroby, skladov, ťažby, zariadenia vybavenosti či skládok odpadov. Prípustné regulatívy sú 70% zastavanosť a podlažnosť výstavby do 4 nadzemných podlaží, čo dáva priestor na rozsiahle dobudovanie a modernizáciu objektu.

Lokalita:

Areál sa nachádza 3 km od centra mesta Stará Ľubovňa a 1km od cesty I. triedy Stará Ľubovňa – Poprad. Objekt je umiestnený v zastavanom území obce.

Cena: 699 000 eur + DPH
Výmera: 3 206 m² (bitúnok 1600 m², mäsovýroba a konzerváreň 799 m², vodáreň 314 m², vrátnica 42 m², pom. prevádzka 137,6 m², čistička odpadových vôd 314 m²)
Pozemok: 10 000 m²

Spevnené plochy: 4 310 m² (monolitický betón)

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising