2i byt s balkónom v žiadanej časti Starého mesta

2 izb. byt, Šoltésovej, Staré Mesto

249 000 €
Splátka hypotéky: 658 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 249 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 49 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Šoltésovej
Celková plocha: 59,25 m2
Interiér: 55,94 m2
Balkón: 3,31 m2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj 2i byt s balkónom na Šoltésovej ulici.


Príjemný 2i byt s balkónom ocení každý záujemca, ktorému je blízke Staré mesto nie len vďaka svojej charizme ale aj výbornej občianskej vybavenosti. Typické staromestské kaviarne, reštaurácie či Medická záhrada sú na dosah ruky.

Tento byt zaujme svojou dispozíciou a ponúka komfortný priestor pre život v podobe priestrannej spálne a prepojenej dennej časti s kuchyňou z ktorej je výstup na balkón.


Byt sa nachádza na druhom poschodí bytového domu s výťahom. Je čerstvo vymaľovaný a predáva sa zariadený.


Byt :

Po vstupe do bytu sa ocitáme vo vstupnej chodbe, kde je po ľavej strane umiestnená šatníková skriňa.  Napravo je umiestnený vstup do kúpeľne spojenej s toaletou, ktorá sa nesie v príjemných svetlých tónoch a je vybavená vaňou, umývadlom či spomínanou toaletou.

Zo vstupnej chodby sa dostávame do dennej časti, ktorá je otvorená a prepája kuchyňu po ľavej strane s dennou časťou a spálňou po pravej strane.

Plne vybavená kuchyňa bielej farby je príjemne veľká spojená s jedálenskou časťou a výstupom na balkón, kde pohodlne umiestnite záhradné sedenie.

Denná časť poslúži ako obývačka a je vybavená sedacou súpravou či konferenčným stolíkom.

Priestranná spálňa poskytuje dostatok priestoru pre manželskú posteľ a zostavu skríň. Núka potenciál vyhrať sa s efektivitou využitia priestoru a zhotovenia či už úložného priestoru alebo pracovného kúta, ktorý v dobe homeoffice ocení nejeden z nás.


Lokalita:

Byt sa nachádza na Šoltésovej ulici v mestskej časti Staré mesto. Výborná lokalita, kde v pešej dostupnosti nájdete v podstate všetko čo k plnohodnotnému komfortnému bývaniu potrebujete. Reštaurácie, potraviny, parky, obchodné centrá nájdete v pešej dostupnosti a navyše si vychutnáte príjemnú prechádzku.
V tesnej blízkosti Lekárskej fakulty Unicerzity Komenského, Pedagogickej fakulty či ulíc Záhradnícka alebo Medickej záhrady.


Cena: 249 000 EUR
Výmera: 59,25m² (interiér 55,94m2 + balkón 3,31m2)

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising