Slnečný a moderný 2i byt na Kramároch

2 izb. byt, Stromová, Nové Mesto

189 900 €
Splátka hypotéky: 502 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 189 900 €
Vlastné zdroje (20 %): 37 980 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Nové Mesto
Ulica: Stromová
Celková plocha: 40,00 m2
Interiér: 35,73 m2
Pivnica: 4,27 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka Slnečný a moderný 2i byt v Novom Meste.


Popis

Bývanie na Stromovej ulici v Bratislave poskytuje výbornú dostupnosť služieb a je ideálny pre ľudí, ktorí uprednostňujú lokalitu Kramáre. Lokalita v ktorej sa byt nachádza ponúka pre majiteľa každodenné pohodlie a dostupnosť služieb priamo pred bytovým domom.

Túto nehnuteľnosť považujeme za zaujímavú a to z viacero dôvodov. Výborná lokalita, príjemne zariadený interiér, moderná dispozícia a kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi z kvalitného materiálu, ktorá je súčasťou príjemného a presvetleného interiéru.

Atraktivitu nehnuteľnosti dodávajú veľké plastové okná. Byt je orientovaný na SV a predáva sa kompletne zariadený už sa len nasťahovať.


Byt:


Byt má atraktívnu dispozíciu, je veľmi dobre zariadený a pripravený splniť očakávania nových majiteľov.

Byt sa nachádza na piatom poschodí bytového domu. K súkromiu prispieva fakt, že byt je vybavený bezpečnostnými dverami, ktoré zvyšujú mieru bezpečnosti.

Po vstupe do bytu cez vchodové dvere sa nachádzame vo vstupnej chodbe. Po ľavej strane je vstup do modernej kúpeľne, ktorej súčasťou je toaleta. Po vstupe sa priamo zo vstupnej haly vchádza do obývacej časti bytu, ktorá je moderne zariadená a poskytuje príjemný priestor na relax. Zo vstupnej haly pokračujeme do časti v ktorej sa nachádza denná miestnosť, ktorá má dostatok miesta a je spojená s moderne vybavenou kuchyňou.

Kuchynská linka so spotrebičmi (elektrická varná doska, vstavaná chladnička) je v kvalitnom prevedení. Kuchyňa disponuje jednoduchým a účelným jedálenským pultom so stoličkami.

Obývačka je v nadčasovom a čistom štýle, obsahuje komfortnú sedačku. Podlaha v priestore v prírodnej farbe pôsobí veľmi príjemne. Celý priestor ponúkne budúcim majiteľom nielen možnosť relaxu ale aj moderný priestor na stretnutia s priateľmi.

Byt disponuje priestrannou pivnicou a v bytovom dome, ktorá umožní uskladnenie sezónnych vecí.

Pri zariaďovaní interiéru bol kladený dôraz na variabilitu a ergonómiu.


Lokalita:

Stromová ulica sa nachádza v mestskej časti Nové Mesto, s výborným napojením na Pražskú. Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť. Zastávka MHD sa nachádza priamo oproti bytovému domu. Do centra mesta sa dostanete rýchlo a jednoducho cez Pražskú ulicu – do 10 minút autom. Ideálna poloha bytu v Novom Meste zabezpečuje výhody života v tejto lokalite. Súčasťou okolia je množstvo príjemných kaviarní a reštaurácií, Lekáreň a neďaleko sa nachádza nemocnica a poliklinika. Charakter lokality dotvára dobrá vybavenosť a možnosti tráviť čas prechádzkami, alebo posedením v príjemnej kaviarni.


Cena: 189 900 eur

Výmera: 40,00 m² (interiér 35,73 m² pivnica 4,27 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising