Komplex nebytových priestorov na Obchodnej ulici

obch. priestory, Obchodná, Staré Mesto

950 000 €
Splátka hypotéky: 3 628 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 950 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 190 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 4,00 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Obchodná
Celková plocha: 341,99 m2

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj komplex 3 nebytových priestorov v pokojnom vnútrobloku na Obchodnej ulici v Starom Meste.


Priestory sa nachádzajú na prízemí v bytovom dome a jedná sa o spolu tri priestory rozdelené do niekoľkých prevádzok, kúpa je teda zaujímavá aj ako investícia, vzhľadom k dobrej prenajímateľnosti priestorov.


Nebytový priestor č. 1 je vo výmere 138,7 m2 a nachádza sa v prednej časti pasáže s výkladom priamo do Obchodnej ulice. Priestor má skvelý potenciál aj pre možnú realizáciu gastronomickej prevádzky s miestnosťou na obsluhu hostí a zadnou časťou pre zázemie. Aktuálne je zadná časť vybavená ako kuchyňa a priestor disponuje aj kvalitnými sociálnymi zariadeniami a ďalšími miestnosťami pre zázemie personálu, či sklad. Súčasťou tohto priestoru je aj miestnosť s vlastným vstupom o výmere 23 m2, ktorá sa môže užívať samostatne, napríklad ako predajňa alebo gastronomická prevádzka.Nebytový priestor č. 2 o výmere 137,11 m2 sa nachádza vo vnútrobloku, je dvojpodlažný a každé podlažie sa dá užívať separátne vzhľadom k samostatným vstupom. Na poschodí sa nachádza skvelý 3 izbový apartmán, s dvomi balkónmi s príjemnými výhľadmi do zeleného vnútrobloku, ktorého potenciál môžete využiť na krátkodobý (air bnb) alebo dlhodobý prenájom a na prízemí je samostatný veľký priestor so sociálnym zariadením a skladom, ktorý je presvetlený oknami po celej dĺžke vstupu.


Nebytový priestor č. 3 je vo výmere 66,18 m2 so vstupom z vnútrobloku. Je to priestor v suteréne vhodný tiež na prevádzku vinárne, baru alebo i administratívne, skladové účely, či umelecký ateliér.


Nebytové priestory č. 2 a 3 boli kompletne rekonštruované, sú vybavené klimatizáciou, zabezpečovacím a kamerovým systémom, teplo je privádzané do priestorov z vlastnej kotolne bytového domu.K nebytovým priestorom je po dohode možné zriadiť aj užívanie terasy priamo vo vnútrobloku.


Benefitom je skvelá lokalita a unikátnosť dispozície nebytových priestorov, ktoré sú vhodné pre zriadenie širokého spektra podnikateľských zámerov.Lokalita:Nebytové priestory sa nachádzajú na ikonickej Obchodnej ulici v bratislavskom Starom meste s výbornou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou. V blízkosti sú rôzne prevádzky služieb, lekárne, potraviny a zástavky MHD len na niekoľko krokov.Cena: 950 000 eur

Výmera: 341,99 m² 
Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising