3i byt v novostavbe s dobrou občianskou vybavenosťou

3 izb. byt, Humenské námestie, Petržalka

285 000 €
Splátka hypotéky: 753 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 285 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 57 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Petržalka
Ulica: Humenské námestie
Celková plocha: 73,56 m2
Interiér: 67,17 m2
Balkón: 4,79 m2
Pivnica: 1,60 m2
Stav: Novostavba

Popis

Popis

 

Arvin & Benet ponúka na predaj priestranný 3i byt v Petržalke.


V tejto žiadanej časti Bratislavy vám ponúkame priestranný 3i byt, ktorý svojím charakterom a kompletným zariadením vytvára príjemné bývanie v mestskej časti Petržalka. Lokalita v ktorej sa nachádza byt je obľúbená najmä pre otvorený prístup k prírode. Beh na hrádzi či prechádzka lesom sa začína doslova neďaleko na širokých uliciach plných zelene.


V blízkosti komplexu Slnečnice je vybudovaný moderný centrálny park a ten je ideálnym miestom na rannú rozcvičku. Lokalita využíva blízkosť Dunaja a lužných lesov, ale aj vybavenosť lekármi, obchodmi a voľnočasovými príležitosťami. Nájdete tu súkromie aj živý mestský ruch; vysoký štandard aj pôsobivé bývanie pre mladých.


Prednosťou bytu je jeho príjemná atmosféra a využitie priestoru čím byt získal väčšiu možnosť využitia pre rodinné bývanie. Byt dopĺňa priestranná kúpeľňa a moderná kuchynská linka. V byte sa nachádzajú dve veľkokapacitné skrine v chodbe, ktoré poskytnú veľkorysý úložný priestor. Ďalšou možnosťou a výhodou bytu je rozmerná šatníková skriňa v obývacej miestnosti a vysoký úložný priestor ktorý dopĺňa komoda, ktorá sa nachádza v spálni.

 

Byt je orientovaný na juh a východ

 

Byt:

 

V byte sú použité riešenia, ktoré vytvárajú príjemnú atmosféru a veľkorysý priestor. Bytový dom má celkom 16 podlaží. Nespornou výhodou bytového domu je skutočnosť že je zabezpečený bezbariérový prístup z bytového vchodu na prízemí až do priestoru bytu.

 

Po vstupe do bytu cez vchodové dvere sa nachádzame vo vstupnej miestnosti. Po pravej strane sa nachádza vchod do kúpeľne, ktorá má priestrannú dispozíciu a obsahuje rohovú vaňu a veľký úložný priestor. Priamo zo vstupnej haly sa nachádza vstup do obývacej miestnosti a následne po pravej strane je vstup do kuchyne. Z dennej miestnosti je priamo pri okne vstup do spálne, ktorá je jednoducho a účelne zariadená. Z dennej miestnosti je priamo vstup na priestranný balkón s príjemným výhľadom. Byt disponuje vstupom do všetkých miestnosti bytu priamo z obývacej časti. Ak máte radi spoločné rodinné obedy určite bude pre Vás výhodou veľký jedálenský stôl umiestnený priamo v kuchyni bytu, ktorý poskytuje príjemný priestor na posedenie s rodinou a priateľmi.

 

Kuchynská linka je v hnedom vo farbe orech v modernom prevedení. Svojím rozmerom ponúka rozmanité využitie a spĺňa všetky nároky na účelnosť a praktickosť. Na kuchynskej linke sa samozrejme nájde priestor na často používané spotrebiče, ako mikrovlnku alebo kávovar pre milovníkov dobrej kávy.

 

 

 

Lokalita:

 

Humenské Námestie  sa nachádza v mestskej časti Petržalka s výborným napojením sa na Panónsku cestu a  Dolnozemskú cestu. Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť autom aj MHD. Ideálna poloha bytu v tejto časti Petržalky zabezpečuje výbornú dostupnosť služieb. Súčasťou okolia je príjemná cukráreň Lucette v dostupnosti tiež množstvo obchodov. Neďaleko sa nachádza bytový komplex Slnečnice, ktorý obsahuje kompletnú občiansku vybavenosť a ponúka rozmanité využitie, ktoré zvyšuje kvalitu života v tejto lokalite. Bývanie v tejto lokalite je  ideálne pre mladé rodiny, ktoré chcú deťom dopriať dostatok bezpečného pohybu na čerstvom vzduchu a výlety k neďalekým jazerách v Rusovciach, Čunove alebo Draždiaku.

 

 

Cena: 285 000 eur

Výmera: 73,56 m² (interiér 67,17 m² + balkón 4,79 m² + pivnica 1,6 m²)

 

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí. 

 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. 

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať. 

 

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

 

 

 

 

 


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising