Slnečný a moderný 2i byt v Starom Meste

2 izb. byt, Mýtna, Staré Mesto

240 000 €
Splátka hypotéky: 634 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 240 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 48 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Mýtna
Celková plocha: 60,18 m2
Interiér: 58,18 m2
Pivnica: 2,00 m2

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. 

Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovatť v prípade, že máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme Vám pekný deň. 

Tím Arvin & Benet
_____________________________________________________

Popis

Bývanie na Mýtnej ulici v Bratislave poskytuje dobrú dostupnosť služieb a je ideálny pre ľudí, ktorí uprednostňujú Staré Mesto. Zároveň lokalita kde sa byt nachádza zabezpečuje pre majiteľa každodenné pohodlie a dostupnosť služieb v lokalite.

 

Túto nehnuteľnosť považujeme za zaujímavú a to z viacero dôvodov. Výborná lokalita, príjemne zariadený interiér, veľkorysá výmera a kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi z kvalitného materiálu, ktorá je súčasťou príjemného a presvetleného interiéru.

 

Atraktivitu nehnuteľnosti dodávajú veľké plastové okná. Byt je orientovaný na JV

 

Byt:

 

Byt má atraktívnu dispozíciu, je veľmi dobre zariadený a pripravený splniť očakávania nových majiteľov.

 

Byt sa nachádza na šiestom poschodí bytového domu. K súkromiu prispieva fakt, že byt sa nachádza na najvyššom poschodí, čo tiež zabezpečuje vyššiu mieru bezpečnosti.

 

Po vstupe do bytu cez vchodové dvere sa nachádzame vo vstupnej chodbe. Po ľavej strane je vstup do modernej kuchyne, ktorej súčasťou je automatická práčka. Po vstupe sa priamo zo vstupnej haly vchádza do obývacej časti bytu, ktorá je moderne zariadená a poskytuje príjemný priestor na relax. Zo vstupnej haly pokračujeme do časti kde sa nachádza samostatná spálňa, ktorá má dostatok miesta na dvoj posteľ a roll-door, ktorá slúži zároveň aj ako priestranný šatník. Vchod do kúpeľne a toalety je dispozične riešený priamo zo vstupnej haly.

 

Kuchynská linka so spotrebičmi (elektrická varná doska, umývačka a samostatná chladnička s mrazničkou) je v kvalitnom prevedení. Kuchyňa disponuje jednoduchým a účelným jedálenským stolom so stoličkami.

 

Obývačka je v otvorenom a čistom štýle, obsahuje komfortnú sedačku. Podlaha v priestore v prírodnej farbe pôsobí veľmi príjemne. 

 

Byt disponuje murovanou pivnicou a v bytovom dome v suteréne sa nachádza bezpečnostný CO kryt, ktorý nie je súčasťou ponuky, ale v prípade potreby poskytne vyššiu mieru bezpečia pre obyvateľov bytového domu. Byt umožňuje dispozičnú zmenu a to čiastočnou rekonštrukciou je možné zmeniť dispozíciu z dvojizbového na trojizbový byt. Súčasťou našej fotodokumentácie je aj náhľad pôdorysu na uvedenú dispozíciu.

 

Pri zariaďovaní interiéru bol kladený dôraz na variabilitu a ergonómiu.

  

Lokalita:

 

Mýtna ulica sa nachádza v mestskej časti Staré Mesto, s výborným napojením na Legionársku a Šancovú. Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť. Zastávka MHD sa nachádza na rohu ulice Legionárska. Do centra mesta sa dostanete rýchlo a jednoducho cez Mýtnu ulicu – do 5 minút autom a do 20 minút pešo. Ideálna poloha bytu v Starom Meste zabezpečuje výhody života v centre. Súčasťou okolia je množstvo príjemných kaviarní a reštaurácií, Blumentál a potraviny Billa oproti bytovému domu. Charakter kaviarní a reštaurácií, ktoré dotvárajú súčasnú staromestskú atmosféru ponúka možnosť tráviť čas prechádzkami, alebo posedením v príjemnej kaviarni v centre Bratislavy.

 

 

Cena: 240 000 eur

Výmera: 60,18 m² (interiér 58,18 m² pivnica 2 m²)

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí. 

 

 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. 

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať. 

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising