Kancelárske priestory v širšom centre mesta

2 izb. kancelárske priestory, Kukučínova, Nové Mesto

489 € / mesiac
Detail
Lokalita: Nové Mesto
Ulica: Kukučínova
Celková plocha: 40,70 m2
Interiér: 40,70 m2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom klimatizované kancelárske priestory nachádzajúce sa na  3. poschodí budovy využívanej na obchodné a administratívne účely.


Celková výmera ponúkaných priestorov je 40,7 m2.  Pozostávajú z 2 samostatných kancelárií, kuchynky a toalety.


Kancelárie od seba oddeľuje priečka, ale zároveň sú prepojené dverami. Každá z kancelárií ma samostatný vstup, je teda možné ich využívať aj samostatne.


V prípade potreby je k dispozícii aj serverovňa. Nehnuteľnosť je klimatizovaná, na podlahe je položená plávajúca podlaha. Vstup je zabezpečený vrátnikom ovládaným na diaľku. Dodatočne je možné ku kanceláriam prenajať aj skladový priestor v pivnici.


Parkovanie je verejné, možné na ulici pred budovou alebo v blízkosti budovy. V prípade záujmu je možný prenájom garáže priamo oproti objektu.

 

Lokalita:


Kancelárie sa nachádzajú na Kukučínovej ulici na skok od Trnavského Mýta. Táto lokalita sa vyznačuje ľahkou dostupnosťou do mesta a zároveň ponúka jednoduché parkovanie. V pešej dostupnosti sa nachádza autobusová zastávka aj zastávka električky, potraviny aj reštaurácie.


Cena: 489 eur / mesiac (8 eur / m2 nájom + 4 eur / m2 energie) + DPH

Výmera: 40,70 m2


Nehnuteľnosť bola nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising