Kancelárske priestory v širšom centre mesta

5 izb. Kancelárske priestory, Kukučínová, Staré Mesto

970 € / mesiac
Detail
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Kukučínová
Celková plocha: 103,40 m2
Interiér: 103,40 m2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom kancelárske priestory na 3. poschodí budovy využívanej na obchodné a administratívne účely.


Celková výmera ponúkaných priestorov je 103,40 m2.  Pozostávajú zo štyroch samostatných kancelárií. Kancelárie od seba oddeľujú priečky, ale zároveň sú prepojené dverami, dajú sa teda využiť ako samostatné kancelárie alebo ako jeden čiastočne otvorený priestor. Dve kancelárie majú vlastný vstup a je možné ich využívať samostatne. K priestoru prislúchajú dve kuchynky a dve oddelené toalety a v prípade potreby i serverovňa.


Nehnuteľnosť je klimatizovaná, na podlahe je položená plávajúca podlaha s výnimkou jednej miestnosti, kde sa nachádza koberec.


Vstup je zabezpečený vrátnikom ovládaným na diaľku.


Dodatočne je možné ku kanceláriam si prenajať aj skladový priestor v pivnici (28,5 m2) alebo podkrovné kancelárie (60 m2).


Parkovanie je verejné, možné na ulici pred budovou alebo v blízkosti budovy. V prípade záujmu je možný prenájom garáže priamo oproti objektu.


Lokalita:

 

Kancelárie sa nachádzajú na Kukučínovej ulici na skok od Trnavského Mýta. Táto lokalita sa vyznačuje ľahkou dostupnosťou do mesta a zároveň ponúka relatívne jednoduché parkovanie. V pešej dostupnosti sa nachádza autobusová zastávka aj zastávka električky, potraviny aj reštaurácie.


Cena: 970 eur / mesiac (8 eur / m2 nájom + odhadom 1,2 eur / m2 energie)

Výmera: 103,40 m2


Nehnuteľnosť bola nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising