Krásna vila na vrchu Zobor s ponukou jedinečných výhľadov

6 izb. Rodinný dom, Nitra

1 500 000 €
Splátka hypotéky: 3 965 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 1 500 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 300 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 6
Lokalita: Nitra
Celková plocha: 506,00 m2
Interiér: 506,00 m2
Pozemok: 2.998,00 m2
Zastavaná plocha: 270,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: garáž, vonkajšie parkovacie státia, prístrešok

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívnu vilu s nádherným rozľahlým pozemkom s jedinečnými výhľadmi na mesto Nitra.


Nehnuteľnosť je určená pre veľmi náročného klienta, ktorý hľadá výnimočnú nehnuteľnosť bez kompromisov s dokonale premyslenými riešeniami, materiálmi a technológiami.


Za veľkolepou bránou, ktorá poskytuje vstup na pozemok, sa ocitnete na rozľahlom pozemku pred domom, umožňujúcom parkovanie pre niekoľko áut. K dispozícií je samozrejme aj priestranná garáž a prístrešok.


Na výmeru štedré prízemie (300 m2) disponuje halou, obývacou izbou s krbom, kuchyňou, jedálňou, šatníkom, komorou, kúpeľňou a hosťovskou izbou. Priestory sú nádherne presvetlené a poskytujú úchvatné výhľady na záhradu a okolitú prírodu.


Veľkolepými točitými schodmi sa dostaneme na poschodie, kde nájdeme 4 izby a dve kúpeľne. V hlavnej spálni sa nezabudlo ani na priestranný šatník.


V hlavnej kúpeľní nadobudnete pocit, že ste sa ocitli v súkromnom luxusnom SPA. Nachádza sa v samostatnej vežičke domu, čo dotvára kúzlo tohto priestoru. Ústredným bodom je obrovská masážna vaňa v strede celej miestnosti, ktorá tiež poskytuje krásne výhľady na okolie. Každý deň sa budete tešiť na príjemne strávený čas napríklad v bublinkovom kúpeli.


Na neobyčajnom pozemku za domom môžete po schodoch prejsť do svojho vlastného dovolenkového rezortu. Pozostáva z bazénu s vyhrievaním, vírivky, krásneho vonkajšieho sedenia, kde si môžete užívať príjemné chvíle s rodinou alebo priateľmi.


Súčasný majiteľ tiež skompletizoval prípravu na tenisový kurt s osvetlením na spodnej časti pozemku.


Benefitom je rozhodne aj dospelá vegetácia na pozemku, tento výhľad do záhrady plnej udržiavanej zelene pôsobí veľmi príjemne a naplní vás energiou. Čo sa týka starostlivosti o záhradu, nebudete sa musieť obávať, na celom pozemku je automatická závlaha.

 

Ide o neobyčajnú nehnuteľnosť, ktorú na trhu nenájdete často. Pokiaľ by sme benefity tohto domu mali zhrnúť v skratke, určite by sme neopomenuli nádherné výhľady do udržiavanej záhrady a okolia ako stvorenej na podvečerné grilovačky či raňajky na čerstvom vzduchu, presvetlenosť priestorov, priestranné miestnosti, kvalitné materiály, dve súkromné SPA, množstvo priestoru aj pre vozový park, a ak si potrpíte na diskrétnosti, nemusíte sa obávať neželaných pohľadov. Dom sa nachádza v tichej lokalite na konci slepej ulice.


Dom je klimatizovaný a vykurovanie je zabezpečené plynovým podlahovým kúrením. Tiež je v dome alarm napojený na SBS. Je napojený na všetky inžinierske siete – voda, plyn, elektrina a kanalizácia.


Dom sa nachádza v pokojnej časti Nitry, na vrchu Zobor. Lokalita a aj nehnuteľnosť sama o sebe vzbudzuje príjemnú energiu a každá chvíľa strávená v tomto priestore bude pre vás výnimočnou.

 

Cena: 1 500 000 eur 

Výmera: 506 m2 + terasy a balkóny

Úžitková plocha domu: 393 m2

Pozemok: 2 998 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising