Luxusný apartmán s výhľadmi na Vysoké Tatry pre náročného klienta

5 izb. Byt, Nová Lesná

549 000 €
Splátka hypotéky: 1 451 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 549 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 109 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 5
Lokalita: Nová Lesná
Celková plocha: 222,58 m2
Interiér: 169,12 m2
Terasa: 53,46 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba
Parkovanie: 2x parkovacie státie

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj luxusný apartmán s výhľadmi na Vysoké Tatry pre náročného klienta.


Uchmatnite si kus Tatier pre seba. Nová Lesná je povestná očarujúcimi výhľadmi na najväčší slovenský poklad.


Práve tento apartmán patrí do komplexu 3 apartmánov na začiatku obce Nová Lesná. Budete na skok od centra tatranského diania a zároveň na kľudnom mieste vyznačujúcim sa vysokou mierou súkromia. 


Hlavným benefitom okrem veľkorysej výmery je situovanie projektu do pokojnej obce Nová Lesná, medzi znalcami lokálneho trhu známej ako Tatranské Beverly Hills. Toto pomenovanie si zaslúžilo vďaka tomu, že je vysoko cenené medzi ľuďmi, ktorí nepoznajú len vychytené tatranské spoty, pre veľa ľudí už často vnímané ako preplnené, ale vnímajú lokalitu Tatier do úplnej hĺbky.


Lokalita sa vyznačuje nízkou hustotou zástavby, dobrou dostupnosť tak do Popradu, rovnako ako do Tatranskej Lomnice či Hrebienka. Všade na skok - je jedno či máte chuť na chill bez ľudí alebo máte chuť byť v centre diania apartmánov Hrebienok (reštaurácie, kaviarne, vináren, obchody), či v Aprés ski bare v Lomnici. Je len vás, ako budete tráviť čas, podstatné je, že máte všade na skok.


Obec je známa nízkou mierou tranzitnej dopravy a vysokou mierou súkromia a bezpečnosti.


Výhodou je blízkosť tatranskej električky, ktorá vás dopraví všade bez toho, aby ste potrebovali niekam autom. Jej zastávky sú napríklad Starý Smokovec alebo Štrbské a Popradské pleso.


Ďalšia výhoda je, že drvivá väčšina apartmánov v lokalite sa pohybuje v tretinovej výmere, čiže na trhu sa vyskytuje minimálny počet apartmánov tohto druhu.


Samotný apartmán sa vyznačuje okrem nadštardnej výmery špičkovým dizajnom a prémiovými materiálmi. Predáva sa vo vyhotovení štandard. Tento nádherný dizajn v prémiovej kvalite bol navrhnutý renomovaným architektonickým štúdiom STUDIO e a určite vám zabezpečí radosť z každého pobytu. Súčasťou sú podlahové vykurovanie, elektrické žalúzie a príprava na klimatizáciu.

 

Veľké okná vám garantujú príjemnú svetlosť a vďaka umiestneniu sa nemusíte báť škaredého výhľadu. Práve naopak. V Novej Lesnej máte Tatry ako na dlani.


K tomuto apartmánu, ktorý sa predáva ako byt prislúcha aj terasa, ktorá sa môže stať hlavným centrom vášho rodinného diania. A aby toho nebolo málo, hneď pri dome máte dve parkovacie státia.


Kedy sa môžete nasťahovať?


Veríme, že by to mohlo byť do konca marca 2022, avšak s určitosťou vám vieme sľúbiť, že leto budete tráviť s rodinou už vo vašom novom apartmáne.

V tomto projekte máme viacero apartmánov na predaj a projekty tohto druhu nám budú pribúdať. Neváhajte nás teda kontaktovať v prípade záujmu o podobné nehnuteľnosti.


Cena: 549 000 eur
Celková plocha: 222,58 m²
Interiér: 169,12 m²
Záhrada/Terasa: 53,46 m²
Počet izieb: 5
Parkovanie: dve vonkajšie parkovacie státia v cene


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising