Dom v anglickom štýle s výbornou atmosférou a veľkorysým pozemkom

5 izb. Rodinný dom, Jelka

2 400 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 5
Lokalita: Jelka
Celková plocha: 266,00 m2
Interiér: 253,00 m2
Balkón: 3,00 m2
Terasa: 10,00 m2
Pozemok: 2.209,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: 4x parkovacie státie

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom krásny, čerstvo zrekonštruovaný dom v anglickom štýle s úžasnou atmosférou a rozľahlým pozemkom.

 

Ak hľadáte súkromie a bývanie bez kompromisov, tento dom je určený presne pre vás. Ihneď po vstupe vás chytí za srdce svojou príjemnou atmosférou a ako druhá vás pravdepodobne upúta rozľahlá upravená záhrada s rozlohou viac ako 2200 m2.  


Veľkou výhodou domu je vysoká miera súkromia, ktorú ponúka jeho pozemok a poloha v tichej lokalite na ulici so zástavbou rodinných domov.


Dom má 2 podlažia a plne funkčný, obytný suterén.


Na prízemí domu je vstupná hala, rozľahlá kuchyňa vybavená všetkými štandardnými spotrebičmi a priestranná obývacia izba. Obývacia izba má všetky predpoklady stať sa centrom domácnosti. Môžete si v nej vychutnať obľúbený film prehrávaný na projektore či domácom kine alebo si len tak užívať pohľad do záhrady. Keď Vás pohľad omrzí, stačí otvoriť dvere a vystúpiť priamo na terasu a vychutnať si kávičku na záhradnom sedení priamo v tieni starého orecha.


Na prízemí sa nachádza ešte kúpeľňa a odkladacia miestnosť. Je na Vás, či ju využijete ako šatník alebo komoru.


Poschodie predstavuje nočnú časť. Spálne sú naozaj nadštandardne priestranné a vysoké stropy ešte znásobujú pocit vzdušnosti.


Spálňa je orientovaná do záhrady a disponuje balkónom, nadštandardne veľkou kúpeľňou a šatníkom.


Druhá spálňatiež vlastnú kúpeľňu a je len na Vás či ju využijete ako detskú izbu, kľudne aj pre 2 deti, alebo ako priestrannú hosťovskú izbu. V oboch miestnostiach Vás v lete ochladí zabudovaná klimatizácia.


Suterén domu je plne zobytnený a v 2. veľkých miestnostiach s oknami si môžete pokojne zriadiť ‘home office’, domáce kino, oddychovú miestnosť, či pivničku na stretávanie sa s priateľmi. Na tieto možnosti majitelia pri prestavbe suterénu pamätali.


Dom sa prenajíma nezariadený. Po dohode je možnosť niektoré kusy nábytku priniesť.


Prehliadku nehnuteľnosti zavŕšime výstupom do rozľahlej záhrady s kombináciou dospelej aj čerstvo zasadenej vegetácie. Ubezpečujeme Vás, že tu si užijete viac oddychu, ako práce. O záhradu sa totiž pravidelne stará záhradník. Vy si môžete vybrať, či budete popíjať rannú kávičku priamo na teraske pri dome, alebo popíjať vínko s priateľmi pri starom dubovom sude v strede záhrady.


Čo Vám zaručiť vieme je, že Vás pri tom nebudú rušiť pohľady susedov, keďže záhrada ponúka naozaj vysokú mieru súkromia. Ak sa predsa len rozhodnete záhradníčiť, sú tu pre Vás pripravené vyvýšené záhony.


Dvor domu ponúka parkovanie pre 2 až 4 autá.


Lokalita:

 

Rodinný dom sa nachádza v obci Jelka vzdialenej 13 km od Senca a 33 km od Bratislavy. Obec ponúka výbornú občiansku vybavenosť vrátane základnej a materskej školy, potraviny, reštaurácie, kaderníctvo, ihrisko pre deti. V obci je množstvo možností kultúrneho a športového vyžitia. Milovníci golfu isto ocenia blízkosť voľnočasového komplexu Green Resort v obci Hrubá Borša, ktorý je vzdialený 4 km.


Cena: 2400 eur / mesiac (2200 eur dom + 200 eur energie)
Výmera: 266 (interiér 253 m², balkón 3 m², terasa 10 m²)

Pozemok: 2209

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising