Nádherný a kompletne zrekonštruovaný 1,5i byt v obľúbenej časti Vrakune

1,5 izb. Byt, Rajecká, Vrakuňa

117 000 €
Splátka hypotéky: 309 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 117 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 23 400 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 1,5
Lokalita: Vrakuňa
Ulica: Rajecká
Celková plocha: 43,75 m2
Loggia: 4,50 m2
Pivnica: 2,15 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj nádherný a kompletne zrekonštruovaný 1,5i byt na Rajeckej ulici v obľúbenej časti Vrakune.

 

Hlavnou výhodou tohto bytu je kompletná, kvalitná a vkusná rekonštrukcia, ktorá bola zrealizovaná iba prednedávnom. Po tejto rekonštrukcii v byte ešte nikto nebýval.


Byt je na novo zariadený, dominujú mu čisté línie a moderný nadčasový dizajn.


Je určený pre mladého človeka či pár, ktorému záleží na vysokom štandarde bývania a zároveň sa chce ihneď nasťahovať bez starostí so zariaďovaním.


Ak ste sa v tomto popise našli, stačí Vám si len priniesť osobné veci a bývať.


Byt:

 

Nehnuteľnosť má výbornú dispozíciu a skvelú orientáciu, ktorá mu zaručuje slnečnosť.


Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, oddelenej spálne, vkusnej kúpeľne v príjemných nadčasových farbách, a priestrannej loggie, na ktorú sa vchádza cez obývaciu izbu.


Bytový dom:

 

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou spoločných priestorov a je zateplený. Má deväť poschodí, čo je ideálny počet vzhľadom na to, že prinízky počet bytov v dome sa odráža na vyššom nájomnom (fond opráv rozpočítaný medzí nízky počet ľudí) a privysoký počet bytov znižuje kvalitu bývania vzhľadom na vysokú mieru anonymity. Čiže deväťposchodové bytové domy sú zlatou strednou cestou. Byt sa nachádza na ôsmom poschodí a má nádherný výhľad.


Lokalita:

 

Lokalita sa vyznačuje výbornou občianskou vybavenosťou, v okolí je množstvo kvalitných škôl, škôlok, reštaurácii, kaviarní, bánk. Taktiež sa v blízkosti nachádza lekáreň, pošta, vychýrená zmrzlina a mnoho iného.


Obrovským benefitom tejto lokality je všadeprítomná zeleň, ak ste outdoorový typ, tak oceníte prechádzky alebo športovanie v neďalekom Vrakúnskom lesíku, či blízkosť hrádze.


Cena: 117 000 eur

Výmera: 43,75 m² (byt 37,1 m² + loggia 4,5 m² + pivnica 2,15 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising