Výnimočný, dizajnový, zariadený a úplne nový byt s terasou a záhradou

2 izb. Byt, Limbach

900 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Limbach
Celková plocha: 71,00 m2
Interiér: 55,00 m2
Loggia: 16,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: vonkajšie parkovacie státie

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom nádherne zariadený a celkom nový 2i byt pod lesom v Limbachu. 


Už samotný bytový komplex a lokalita, kde je situovaný vo Vás vyvolajú emóciu harmónie. Uzatvorený areál, exteriérové kaskádovité terasy plné zelene, les priamo pred oknami, to všetko môže byť Vaším novým domovom. Ak máte radi pokoj a krásu, potom sme pre Vás našli miesto kde si splníte sen o bývaní.


Drevo, sklo a kameň sú tradičné materiály, ktoré prispejú k pocitu pokoja a pomôžu Vám dotvoriť atmosféru rodinnej pohody.


Ďalším významným benefitom, ktorý oceníte sú wellnes a posilňovňa priamo v bytovom dome. Keď budete cítiť, že treba dočerpať energiu alebo úplne vypnúť, u Vás doma máte na oboje ideálne podmienky, proste len zídete o poschodie nižšie. Blahodárne účinky tradičnej fínskej sauny na ľudské telo i myseľ sú známe celé stáročia a netreba sa o nich rozpisovať.


Byt sa nachádza na prvom poschodí bytového domu. Po prekročení dverí do bytu sa nachádzate vo vstupnej chodbe, z ktorej máte možnosť prejsť do ostatných miestností v byte. Priamo pred Vami sa nachádza denná časť, ktorou je obývacia izba so sedačkou, TV a plne zariadená kuchyňa so všetkými spotrebičmi, ktoré k modernému životu potrebujete. A naviac, všetko je celkom nové a vy budete prvý, kto to použije.


Všetok nábytok je kvalitný, krásny a na mieru. V byte je dostatok úložného priestoru, moderná krásna kúpeľňa. Bonusom, ktorý každý uvíta a ocení je priestranná, drevená terasa, ktorá je Vám samozrejme tiež k dispozícii.


Svoje autá môžete parkovať v uzatvorenom areáli bytového domu.


Lokalita:


Les, ticho, pokoj a relax. Stranou od hektického sveta a pritom tak blízko ku všetkému, čo potrebujete. Len pár minút autom do mesta Pezinok, o niečo viac do Bratislavy.

Ak potrebujete načerpať energiu a spomaliť, ak máte vysoké nároky na kvalitu a nádhernosť, potom bývanie v Limbachu je to čo ste hľadali.

 

Prenájom: 900 eur/ mesiac (800 eur byt + 100 eur energie)

Výmera: 71 m2 (55 m2 byt + 16 m2 loggia)


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising