Výnimočný, luxusný a nový 3i byt s bezproblémovým parkovaním v centre Pezinka

3 izb. Byt, Záhradná, Pezinok

210 000 €
Splátka hypotéky: 555 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 210 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 42 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Pezinok
Ulica: Záhradná
Celková plocha: 73,00 m2
Interiér: 72,00 m2
Balkón: 1,00 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie: 2x vonkajšie parkovacie státie

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj nový, nadštandardný, luxusne zariadený 3i byt v centre Pezinka, na Záhradnej ulici. Benefitov, ktoré Vám ponúkaný byt prinesie je mnoho a radi by sme Vám priblížili niekoľko z nich.


Nový majiteľ, či majiteľka si bude môcť vychutnávať benefity mestského života v absolútnom komforte a pokoji na najvyššom poschodí bytového domu rodinného typu. Pod novou strechou určite nájdete nie len súkromie, kľud, či skvelú atmosféru, tento byt ako bonus naviac ponúka aj krásne výhľady na mesto z hora.


Ďalším nesporným plusom je súkromný vnútro-blok v ktorom parkujú len majitelia bytov na tejto adrese, aj tento fakt zvýši úroveň Vášho komfortu.


Byt:

 

Dispozícia bytu je veľmi prakticky riešená s množstvom vstavaných úložných priestorov. Hneď po vstupe do bytu sa nachádzate vo vstupnej chodbe s úložným priestorom, ktorý možno využiť aj ako šatník.


Viete sa z nej dostať do kúpeľne, toalety a do dennej časti. Práve tá je ústrednou miestnosťou v byte. Je to príjemný svetlý priestor, ktorý Vám poskytne miesto na oddych na pohodlnej pohovke, alebo si tu viete pripraviť večeru v luxusnej a kompletne zariadenej kuchyni.


Farebnosť, materiály, značky spotrebičov, či rozmiestnenie v priestore, to všetko je dôkladne premyslené tak, aby to spoľahlivo slúžilo pánovi bytu.


Z dennej časti sa dostanete posuvnými dverami do ďalších dvoch izieb. Väčšia izba disponuje vstavanou skriňou, má veľkoformátové okná i balkónové dvere, čo z nej robí naozaj príjemný svetlý priestor v korune stromov. Slúžila ako hlavná spálňa, je však celkom na Vás, či túto priestrannú, svetlú izbu využijete ako izbičku pre deti, alebo v nej ponecháte spálňu.


V druhej izbe sa nachádza vstavaná skriňa a bola dievčenskou detskou izbou.


V byte sú použité nadštandardné a vysoko kvalitné materiály. Za zmienku stoja určite steny, ktoré sú obložené kameňom v kombinácii s benátskou štukou. Nadštandardom sú aj interiérové dvere, ktoré šetria priestor, nakoľko sa otvárajú do puzdra v stene.


Vaše auto, alebo aj dve, viete komfortne zaparkovať pred bytovým domov, nakoľko práve tento dvor slúži iba obyvateľom bytového domu. V prípade záujmu o garážové parkovanie auta, Vám vieme ponúknuť na prenájom, či predaj aj takúto alternatívu.


Lokalita:

 

Byt sa nachádza na Záhradnej ulici, teda v centre mesta Pezinok. Práve Záhradná ulica lemuje historické centrum mesta a susedí s prekrásnym Zámockým parkom. Na tejto adrese budete priamo v centre diania. Všade blízko, všade pešo. Zo svojho nového bytu viete vybehnúť a užiť si krásne prechádzky mestom či parkom, viete však aj nakúpiť, či vybaviť akúkoľvek službu.


V pešej dostupnosti nájdete potraviny, reštaurácie, vinárne, škôlku či školu a samozrejme aj zastávky MHD. Pezinok je mestom spoločenského a kultúrneho života.


Pravidelne sa v meste uskutočňujú viaceré významné podujatia, akými sú napríklad vinobranie, keramické trhy, kultúrne festivaly, dni otvorených pivníc, rôzne športové podujatia a súťaže.


Mesto Pezinok sa nachádza len 15 kilometrov od Bratislavy, ktorá je výborne dostupná nie len autom, ale i železničnou dopravou.


Cena: 210 000 eur

Výmera: 73 (interiér 72 m², balkón 1 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising