Moderný 4i rodinný dom s krásnou záhradou

4 izb. Rodinný dom, Rovinka

179 000 €
Splátka hypotéky: 473 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 179 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 35 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Rovinka
Celková plocha: 111,52 m2
Interiér: 111,52 m2
Terasa: 31,10 m2
Pozemok: 343,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Dom je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobnú nehnuteľnosť v lokalite, nakoľko tieto typy domov mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

______________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj dvojpodlažný 4i rodinný dom v obľúbenej lokalite pri Bratislave, v obci Rovinka. Rodinný dom je prvým domov v radovej zástavbe, čo novému majiteľovi poskytne veľkú mieru súkromia vďaka murovanému plotu a samozrejme aj väčší a výborne riešený pozemok.


Veľkou výhodou domu je veľmi pekná záhrada s príjemnou terasou určenou na chvíle oddychu a uvoľnenia. Ak túžite odísť z mesta a užívať si výhody života v kľudnej lokalite v rodinnom dome, ak túžite po pekne upravenom trávniku, či grilovačke na vlastnej terase, potom je ponúkaný dom v Rovinke pre Vás skvelou voľbou.


Dom:

 

Dispozícia domu je veľmi prakticky riešená s množstvom vstavaných úložných priestorov. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba s úložným priestorom, ktorý možno využiť aj ako šatník. Ďalej sa tu nachádza toaleta a denná časť, teda priestranná obývacia izba s kuchyňou, s východmi na záhradu.


Veľmi  pekným schodiskom sa dostanete na poschodie, na ktorom sú 3 priestranné spálne a veľká kúpeľňa s dvomi umývadlami, vaňou a toaletou. Je len na Vás, či izby budú plniť účel, ako spálňa a dve detské izby, alebo tu budete mať radšej pracovňu. Všetky tri izby majú naozaj štedrú výmeru.


Naviac na chodbe pred izbami je veľmi praktická vstavaná skriňa. Na poschodí máte tiež možnosť vyjsť balkónovými dverami na ďalšie dve terasy. Pred domom, avšak za plotom, máte možnosť parkovať dve autá.


Lokalita:

 

Dom sa nachádza v tichej rodinnej lokalite obce Rovinka, na Astrovej ulici. Astrová ulica je slepá, čo so sebou prináša výhodu vjazdu menšieho počtu áut a teda je bezpečnejšia. Z domu máte pešiu dostupnosť na zastávku SAD, do supermarketu Billa aj do škôlky, ktorá je dokonca na susednej ulici. V blízkosti je tiež obľúbené jazero Veľké Košariská, môžete sa sem prejsť alebo previezť na bicykloch a užiť si výhody ktoré táto destinácia ponúka.


Cena: 179 000 eur

Výmera interiéru: 111,52

Výmera terasy: 31,1 m²

Pozemok: 343 m² 


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising