Slnečná vilka pri jazere s čarovnou atmosférou

3 izb. Rodinný dom, Boldog

159 500 €
Splátka hypotéky: 422 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 159 500 €
Vlastné zdroje (20 %): 31 900 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Boldog
Celková plocha: 72,60 m2
Interiér: 72,60 m2
Terasa: 22,20 m2
Pozemok: 390,00 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj slnečnú vilku pri jazere s čarovnou atmosférou, kde sa budete celý rok cítiť ako na dovolenke. Balzam na nervy.


Poteší Vás ideálna výmera domu pre rodinu a zároveň záhrada, ktorá nepotrebuje veľkú údržbu. Všetkému samozrejme kraľuje vstup do jazera po pár schodoch priamo z terasy.


Bonusom je uzatvorený súkromný areál s dostatkom súkromia.


Príjemnú atmosféru v lete vytvára jazero a v zime krásny výhľad, ktorý najlepšie vynikne z pohľadu od krbu, ktorý sa nachádza obývacej izbe.


Dom zatiaľ nebol nikým obývaný, je úplne nový a budúcim majiteľom dáva možnosť si ho dotvoriť presne podľa svojich predstáv a potrieb.


Rodinný dom disponuje dvomi samostatnými spálňami, priestrannou obývacou izbou spojenou s kuchynskou časťou, kúpeľňou v príjemných zemitých odtieňoch a samostatnou toaletou.


Pozemok je upravený s vkusnou výsadbou kvetín a zeleným trávnikom ku ktorého top stavu prispieva aj závlaha napojená na studňu. 


Exteriérové žalúzie sú garanciou príjemného chládku a zároveň súkromia.


Na pozemku je elektrina, žumpa a voda zo studne. Do budúcnosti je ale vypracovaný projekt na realizáciu kanalizácie a obecného vodovodu.


Tento zatiaľ neobývaný rodinný dom je skolaudovaný a pripravený na sťahovanie.


Tento dom má magickú atmosféru a pri prezeraní fotografií sme sami museli uznať, že v realite pôsobí oveľa lepšie. Ak vám vyhovuje lokalita a výmera nehnuteľnosti, určite odporúčame aby ste sa prišli osobne presvedčiť, že táto nehnuteľnosť je naozaj výborná.


Lokalita:

 

Boldog je vzdialený 25 km od Bratislavy a 3 km od okresného mesta Senec, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Napojenie obce na diaľnicu je veľmi dobré.


Cena: 159 500 eur


Výmera: 72,60 m²

Terasa: 22,20 m²

Pozemok: 390 m2


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising