Krásny rozľahlý pozemok so skvelou atmosférou

Pozemok, Kálnica

559 000 €
Splátka hypotéky: 1 478 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 559 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 111 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Lokalita: Kálnica
Celková plocha: 33.058,00 m2
Pozemok: 33.058,00 m2

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj krásny rozľahlý pozemok v obci Kálnica.


Tento pozemok sa vyznačuje vysokou mierou súkromia a úžasnou atmosférou. Panuje tu absolútny kľud vhodný pre každého človeka, ktorý rád zrelaxuje po rušnom dni. Pocitovo sa nachádzate úplne na samote, čo vlastne nie je ani ďaleko od pravdy a ponúka krásne výhľady.


Nachádza sa v blízkosti lyžiarskeho strediska, teda vzniká tu aj veľký potenciál na vybudovanie vleku. Majitelia majú veľmi dobré možnosti využitia, keďže neďaleko sa nachádza mesto Nové Mesto nad Váhom (13 minút autom podľa googlemaps).


Momentálne pozemok slúži ako ranč pre kone, ale bol by vhodný aj na výstavbu rekreačných chatiek.


K pozemku vedie veľmi kvalitná prístupová cesta vo vlastníctve obce.


Majitelia majú tiež k dispozícii ďalších 15 hektárov pozemku, ktoré sú v dlhodobom prenájme. Tento fakt ešte viac umocňuje pocit absolútneho súkromia a dojmu, že sa zastavil čas. 


Lokalita:

 

Obec Kálnica sa nachádza v okrese Nové Mesto nad Váhom, kde nájdete kompletnú občiansku vybavenosť a máte všetko po ruke.


Do povedomia sa dostáva zvyšujúcim sa cestovným ruchom a podujatiami presahujúcimi rámec obce či už v športe, chovateľstve alebo kultúre. Nachádza sa tu množstvo kvalitných horských ciest, ktoré ponúkajú dobré podmienky pre turistiku a cykloturistiku.


Kálnica sa nachádza autom od Nového Mesta nad Váhom len 13 minút, od Bratislavy je vzdialená približne jednu hodinu, na Oravu či stred Slovenska by Vám cesta trvala cca dve hodiny.


Cena: 559 000 eur

Výmera: 33 058 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising