Exkluzívny byt v žiadanom projekte

3 izb. Byt, Strážna, Nové Mesto

438 000 €
Splátka hypotéky: 1 158 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 438 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 87 600 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Nové Mesto
Ulica: Strážna
Celková plocha: 101,78 m2
Interiér: 86,07 m2
Balkón: 13,21 m2
Pivnica: 2,50 m2
Stav: Novostavba

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy bytov mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

______________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj úplne nový exkluzívny 3i byt s úžasným výhľadom v novom prominentnom projekte Gansberg na Kolibe, v ktorom ešte nikto nebýval.


Gansberg je jednoznačne jedným z najkvalitnejších a najmodernejších projektov v Bratislave. Už pri prvom kontakte je každému jasné, že sa jedná o projekt pre najnáročnejších zákazníkov, ktorí sa neuspokoja s priemernými riešeniami a tuctovou architektúrou.


Nami ponúkaný byt je výnimočný svojou pozíciou v rámci projektu – absolútne súkromie, výhľad na Bratislavu a bez rušivého pohľadu či zvuku z cesty.


Byt je výborne riešený a pocitovo je interiér ešte väčší, ako by jeho výmera mohla napovedať. Veľkoformátové hliníkové okná orientované do zelenej záhrady umocňujú vzdušný a svetlý pocit z bytu.


Disponuje dvoma spálňami, obe majú balkón, hlavná spálňa má vlastnú kúpeľňu, čo je veľmi žiadané. Všetky miestnosti sú orientované na mesto, sú svetlé, vzdušné a ponúkajú neskutočné výhľady na mesto.


Všetky materiály reflektujú cieľovú skupinu, pre ktorú je projekt určený. Čiže výlučne výrobky renomovaných výrobcov.


Drevené parkety z kvalitne opracovaného hrejivého dreva, ktoré nezaujmú len vysokou estetickou hodnotou, ale súčasne vydržia nadštandardne dlho atraktívne vďaka šiestim vrstvám UV laku KLUMPP a tvrdému voskovému oleju OSMO. Všetko zdraviu šetrné.


Obklady a dlažby dodala luxemburská značka Villeroy & Boch s tradíciou od roku 1748, ktorú určite netreba nikomu predstavovať.


Celkovo je byt, projekt a lokalita na tak vysokej úrovni, že je len ťažko neupadať do superlatívov.


Každý znalý pomerov pri kúpe bytu hodnotí aj developera. ITB je slovenská developerská spoločnosť, ktorá sa výstavbe bytov veľmi úspešne venuje od roku 2003, má za sebou množstvo veľmi populárnych projektov a Gansberg možno smelo nazvať ich vlajkovou loďou.


Pod úroveň ich projektov sa silno podpisuje fakt, že na čele pôsobia architekti, ktorí sa vedia pozrieť na výstavbu nielen cez čísla, ale aj cez hodnotu architektúry, ergonómiu bývania a to jednoznačne dodáva ich projektom hlbší rozmer.


Lokalita:


Táto časť Koliby je už tradične na bratislavskom realitnom trhu známa ako renomovaná lokalita pre najnáročnejších klientov, ktorí si potrpia na prestížnu adresu, ale súčasne majú radi súkromie, ticho, výbornú dostupnosť do centra, blízkosť prírody a MHD na dosah.


Zastávka MHD minútu pešo, škôlka tri minúty. Celkovo sa v pešej vzdialenosti nachádza pošta, pekáreň, potraviny a iné. Nákupné centrum Centrál, v ktorom sa nachádza úplná občianska vybavenosť, je vzdialené päť minút autom.


Cena: 463 000 eur (438 000 eur byt + 25 000 eur parkovacie státie)

Výmera: 101,78 m² (interiér 86,07 m², 1. balkón 7,80 m², 2. balkón 5,41 m², pivnica 2,50 m²)


Obývacia izba s kuchyňou, 2x spálňa, 2x balkón, 2x kúpeľňa, samostatná toaleta, šatník a vstupná chodba.


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising