Víkendová chalúpka v krásnom prostredí

Rodinný dom, Kráľovce-Krnišov

119 900 €
Splátka hypotéky: 317 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 119 900 €
Vlastné zdroje (20 %): 23 980 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb:
Lokalita: Kráľovce-Krnišov
Celková plocha: 120,00 m2
Interiér: 120,00 m2
Pozemok: 1.535,00 m2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj chalúpku, ktorá vás prenesie v čase...


Chalupa sa nachádza v dedine neďaleko Banskej Štiavnice a ide o kultúrnu pamiatku – pôvodná časť domu pochádza z 18. storočia. Dom prešiel rekonštrukciou, ktorá veľmi citlivo rešpektuje ráz domu, ale pritom spĺňa aj vysoké nároky na kvalitu.


Súčasný majiteľ zároveň spracoval kompletnú dokumentáciu potrebnú pre získanie grantu z Ministerstva kultúry, ktorý je zameraný na kultúrne pamiatky v okolí Banskej Štiavnice a to vo výške 40 000 Eur na rekonštrukciu podkrovia.


Každý kút tejto nehnuteľnosti je prepracovaný do najmenšieho detailu, celá nehnuteľnosť je veľmi autentická. Oproti pôvodným domom v okolí ide o nehnuteľnosť, ktorá poskytuje väčší priestor, priestrannejšie izby a väčší komfort bývania, k čomu prispieva aj kúpeľňa s WC na každom poschodí.


Dispozične chalupa pozostáva dvoch veľkých obytných miestností na prvom poschodí a dvoch v podkroví.


Po vstupe do chalupy sa ocitneme v chodbe z ktorej vedie schodisko do podkrovia a jej súčasťou je oddelená komora, so stálou celoročnou teplotou do 10 stupňov. Ďalej sa v chodbe nachádza obslužná miestnosť pod schodmi s práčkou a úložným priestorom. Z chodby sa prechádza do väčšej izby s kuchyňou, ktorá prešla rozsiahlou rekonštrukciou, rovnako ako aj kúpeľňa. Poslednou miestnosťou v dome je veľká predná izba, ktorá je najstaršou časťou domu.


Priestranná spálňa v podkroví domu poskytuje dostatok miesta aj pre väčšiu rodinu. Bonusom je aj vonkajší priestor na grilovanie, alebo príjemné vonkajšie posedenie.

Interiér má celkovú výmeru 120 m2, s možnosťou priestor rozšíriť o veľký senník, ktorý je možné zmeniť na veľkú spoločenskú miestnosť.

Pozemok má veľkorysú výmeru 1535 m2.


Obec Kráľovce – Krnišov sa nachádza na úpätí Štiavnických vrchov blízko vrchu Sitno.

Chalupa sa nachádza v obci, ktorá je obývaná predovšetkým chalupármi a je pokojným a bezpečným miestom.


Cena: 119 900 eur

Výmera: interiér 120 m², pozemok 1535 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising