Ideálny dom pre rodinný život

5 izb. Rodinný dom, Čunovo

419 900 €
Splátka hypotéky: 1 110 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 419 900 €
Vlastné zdroje (20 %): 83 980 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 5
Lokalita: Čunovo
Celková plocha: 178,00 m2
Terasa: 34,00 m2
Pozemok: 410,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Dom je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný dom v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

______________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj ideálny dom pre rodinný život.


Nehnuteľnosť v čunove je ako stvorená pre bezstarostný rodinný život. Veľkosť pozemku je ideálna pre údržbu a zároveň dostačujúca pre všetky rodinné aktivity.


Dom: 

Rodinný dom má praktickú dispozíciu funkčne rozdelenú na dennú časť na prízemí a nočnú časť na poschodí. Rodinný dom sa dotýka garážami so susediacim domom, pričom každý má vlastnú obvodovú zvukovo-izolovanú stenu a sú oddelené diletáciou. 


Prvé poschodie tvorí vstupná chodba so vstavanou skriňou, hosťovská izba so šatníkom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálenskou časťou, ktorá nadväzuje na exteriér. V kuchyni je kuchynská linka v škandinávskom štýle so vstavanými spotrebičmi a praktickým ostrovčekom.

Poschodia sú vzájomne prepojené dreveným schodiskom.


Druhé poschodie ponúka tri spálne s dostatkom priestoru pre väčšiu rodinu. Kúpeľňa disponuje vaňou, dvomi umývadlami a toaletou. Z druhého podlažia je prístup na drevenú terasu. Parkovanie je prístupné suchou nohou vo veľkej garáži, kde je okrem miesta pre auto, dostatok priestoru aj pre bicykle, motorku, atď. 

Podlahové kúrenie zabezpečuje plynový kotol umiestnený v garáži. 

Rodinný dom je zabezpečený alarmom a kamerovým systémom. 


Pozemok: 

Nehnuteľnosť sa nachádza na rovinatom pozemku s upravenou záhradou, ktorá je automaticky zavlažovaná zo studne. Súkromie zabezpečuje živý plot z tují, príjemnú atmosféru dotvára exteriérové osvetlenie záhrady. Záhradné posedenie je na terase na ktorú sa vchádza cez jedáleň. 

Ako ďalšie úložné riešenie slúži záhradný domček. 


Lokalita:

Lokalita má pokojný rodinný charakter. Lokalita má ukončenú výstavbu V blízkosti sa nachádza cyklotrasa a Čunovské jazerá. Prírodné danosti mestskej časti robia oblasť zaujímavou pre milovníkov prírody a aktívneho životného štýlu, pre vyznávačov pokojných prechádzok do prírody, ako aj nadšencov cykloturistiky, vodných športov, pre rybárov. Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, reštauráciami, ihriská, škôlky….


Cena: 419 900 eur

Rodinný dom:  178,5 m²

Terasa: 34

Pozemok: 410 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising