Charizmatický 4i byt na Jakubovom námestí

4 izb. Byt, Jakubovo námestie, Staré Mesto

1 650 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Jakubovo námestie
Celková plocha: 130,00 m2
Interiér: 125,00 m2
Balkón: 5,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný 4i byt po kompletnej nákladnej rekonštrukcii v klasickom dizajne na mimoriadne žiadanom Jakubovom námestí.


Byt je určený pre náročného klienta, nakoľko nie je rekonštruovaný len naoko na prenájom, ale sú v ňom použité riešenia, dizajny, technológie a materiály veľmi vysokej úrovne.


Drevené podlahy, kvalitný masívny nábytok na mieru, klavír Petrof, exkluzívne tapety a obrazy, spotrebiče Miele sú silné náznaky, že pozostáva len z tých úplne top prvkov.


Lokalita:


Jakubovo námestie je veľmi žiadaná adresa, nakoľko sa tu snúbia dve len ťažko kombinovateľné aspekty – úplný kľud pokojného zeleného námestia s úžasnou staromestskou atmosférou vs občianska vybavenosť a dostupnosť.


Lokalita je známa  excelentnou občianskou vybavenosťou, v pešej vzdialenosti sa nachádzajú obchodné centrum Eurovea, historické centrum mesta, nespočet kaviarní, reštaurácií, bánk, lekární, zdravotných zariadení, obchodov, športovísk a mnoho iného.


Cena: 1 650 eur mesačne s energiami (finálna cena)

Výmera: 134 m² (interiér 130 m², balkón 4 m²)


Obývacia izba, Kuchyňa s jedálňou, 2 detské izby, kúpeľňa, technická miestnosť, samostatná toaleta, balkón.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising