Štýlový plážový bar so stálou klientelou v najlepšom golfovom rezorte

Obch. priestory, Šajdíkove Humence

150 000 €
Splátka hypotéky: 397 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 150 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 30 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Lokalita: Šajdíkove Humence
Celková plocha: 140,00 m2
Interiér: 80,00 m2
Terasa: 60,00 m2
Pozemok: 300,00 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj štýlový plážový bar so stálou klientelou v súkromnom stráženom areáli pri exkluzívnom golfovom stredisku Penati pri Senici.

Ak máte pocit, že fotky pôsobia pekne, my musíme dodať, že atmosféra naživo je ešte omnoho pútavejšia a pobyt v tomto prostredí je neskutočne relaxujúci. Ideálne miesto na dobíjanie batérií.

Prostredie vyniká nádhernou prírodou a neskutočnou atmosférou.

Nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 2015, čiže je úplne nová a nepotrebuje žiadne investície. Je klimatizovaná a plne zariadená na prevádzku kaviarne. Na prvý pohľad je vidno, že sa jedná o skutočne kvalitné materiály a nebola postavená prvoplánovo. Krátko po našom fotení bola nanovo natretá celá terasa.

Bar pozostáva z interiérovej časti na sedenie pre zákazníkov, baru, zázemia, skladu, dvoch toaliet a 60 m² terasy. Dokonalú atmosféru podčiarkuje fakt, že sa bar nachádza na pieskovej pláži pri jazere, čiže dovolenkový feeling je dokonalý. A toto všetko je dôvod, prečo je tento bar taký vyhľadávaný a obľúbený. 


Momentálne je kaviareň prenajatá, čiže generuje zisk bez starostí.

Ak by bola pre vás zaujímavá možnosť vlastniť bar  a súčasne rekreačnú vilku priamo v areáli, kontaktujte nás, máme pre vás fantastické riešenie.

Penati golf rezort je jedno z najlepších golfových ihrísk v Európe a rozhodne najlepšie a najexkluzívnejšie ihrisko na Slovensku.


Areál sa nachádza uprostred borovicových lesov, mieru jeho exkluzivity najlepšie odráža informácia, že investícia do celého projektu dosiahla 20 miliónov eur.


Nachádza sa 87 km od centra Bratislavy pri Senici. Priamo v areáli viliek sa nachádza štýlový plážový bar obklopený pieskovou plážou (tiež na predaj v Arvin & Benet) a v golfovom klube famózna reštaurácia. 


Cena: 180 000 eur (150 000 eur + 30 000 eur DPH)

Interiér 80 m² + zastrešená terasa terasa 60 m², pozemok 300 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising