REZERVOVANÉ | Výnimočný 7i rodinný dom “ako z rozprávky”

7 izb. rodinný dom, Slovenský Grob

399 900 €
Splátka hypotéky: 1 527 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 399 900 €
Vlastné zdroje (20 %): 79 980 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 4,00 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 7
Lokalita: Slovenský Grob
Celková plocha: 143,35 m2
Interiér: 143,35 m2
Pozemok: 691,00 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj 7i dom “ ako z rozprávky”


Okrem výborných parametrov a všetkých superlatív má tento dom niečo, čo mnohým drahým krásnym domovom chýba - pohodu pre celú rodinu.


Rodinný dom, ktorý skrýva viacero pozitívnych prekvapení, leží na pozemku, ktorého využitie siaha ďalej ako len po koniec záhrady a to nie len obrazne. Za pozemkom sa nenachádza žiadna ďalšia výstavba a tak za živým plotom na konci záhrady sú tu okrem trampolíny a hojdačky na strome neobmedzené možnosti využitia. Areál, kde sa nachádza má až 8 detských ihrísk, jazero a školy a škôlky dostupné pešo alebo bicyklom. A idylku dotvárajú panoramatické výhľady na Karpaty. 


Tento rodinný dom privíta aj väčšiu rodinu, skrýva v sebe dva byty. Ideálny je ako dvojgeneračné bývanie, kde starý rodičia majú svoje súkromie a predsa sú v kruhu rodiny alebo napr. aj ako priestor pre prácu z domu. Menší byt je možné úplne prepojiť so zvyškom domu, všetko záleží len na preferencii nového majiteľa.


V prednej časti domu sa nachádza 2 izbový byt s príjemnou obývacou izbou spojenou s kuchyňou v prírodných tónoch. Svetlá kuchynská linka plynule nadväzuje na zvyšok interiéru ladený do zemitých tónov. Vkusný interiér pôsobí veľmi harmonicky a príjemne. Bezbariérová kúpeľňa je v jemnom marockom štýle, disponuje sprchovým kútom. Funkčná spálňa je prakticky zariadená posteľou a šatníkovou skriňou.


Zadná, hlavná časť rodinného domu je v obľúbenom provensálskom štýle. Dovolenkovú atmosféru tu môžete mať každý deň. 


Srdcom domu je vzdušná a svetlá obývacia izba spojená kuchyňou. Svoje miesto si tu našiel aj jedálenský priestor s impozantným stolom. Kuchynská linka vo farbe champagne je vybavená zabudovanými spotrebičmi. Rodinnú pohodu v zime dotvárajú krbové kachle, ktoré sú nie len pekné ale aj praktické na vykurovanie. Obývacia izba, ladená do svetlých farieb a dreva je ideálnym miestom na oddych, stretávanie sa rodinou a priateľmi. Práve tento priestor spája všetky požadované aspekty aj vďaka prepojeniu interiéru s krásnym, zeleným exteriérom.


Jednotlivé spálne boli veľmi precízne a originálne zariadené pre potreby pre každého z členov rodiny. Okrem troch spální je tu aj štvrtá - hosťovská izba. Množstvo príjemných detailov robí z každej jednej spálne jedinečný a veľmi príjemný priestor.


Za osobitú zmienku stojí kúpeľňa, ktorá je pýchou majiteľky. Nádherná samostatne stojaca vaňa v kombinácii s prírodnými materiálmi Vám navodí dovolenkovú atmosféru každý večer. Sprchový kút je samozrejmosťou. Dve toalety sú pri veľkosti tohoto domu nevyhnutnosťou.


Udržiavaná záhrada poskytuje priestor v podobe slnečnej terasy, ale aj môžnosť k aktívnemu oddychu pri práci vo vyvýšených záhonoch s úžitkovou záhradou. Záhradný domček poskytne priestor na všetko potrebné náradie, bicykle atď. 


Lokalita: 

Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite Malý raj a podľa slov majiteľky je to naozaj “raj” s výbornými susedmi a príjemnou komunitou rodín. Nachádza sa tu nový EKO PARK - najväčší vybudovaný park v Bratislavskom kraji s množstvom zelene a to v susedstve novootvorenej školy. V lokalite je viacero škôlok a škôl dostupných pešo alebo bicyklom. Športové vyžitie poskytuje cyklotrasy, outdorové športoviská, až 8 detských ihrísk a jazero priamo v areáli. Pokojná lokalita s kvalitnou občianskou vybavenosťou je rozhodne dôležitým faktorom. 


Výbornú dostupnosť do mesta zabezpečujú novovybudované prípájače na D4R7.

Výmera: pozemok 691m² + interiér 143,35m²

Cena: 399 900 Eur

Dom celkovo zahŕňa sedem izieb, dve kúpeľne, jednu samostatnú toaletu, terasu, záhradu a záhradný domček.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising