4i apartmán na zjazdovke na Donovaloch

4 izb. byt, Donovaly

380 000 €
Splátka hypotéky: 1 005 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 380 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 76 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Donovaly
Celková plocha: 191,95 m2
Interiér: 101,95 m2
Terasa: 90,00 m2

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj 4i apartmán na zjazdovke na Donovaloch

Tento apartmán je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú 100% oddych a dobitie bateriek v najznámejšom horskom stredisku na Slovensku, pričom ho môžete využívať na vlastné účely, ale taktiež je možné ho prenajímať iným záujemcom o prvotriedne bývanie na Donovaloch. Apartmánový dom má zabezpečenú správu a upratovanie apartmánov ako aj samoobslužný systém odovzdania kľúčov, čo z neho robí tiež výbornú investičnú príležitosť.

Vyznačuje sa vzdušným otvoreným spoločným priestorom, veľkou terasou a ideálnou polohou priamo na zjazdovke. Toto všetko Vás vtiahne do dokonalej harmónie s horským strediskom.

Za hlavný benefit tejto nehnuteľnosti považujeme lokalitu, keďže sa nachádza priamo na zjazdovke.



Apartmán:

Nachádza sa na prvom poschodí v tehlovom a zateplenom apartmánovom dome Panoráma. Apartmán vonia novotou, je kompletne vkusne zariadený. Dominujú tu prírodné materiály v modernom dizajne. Na kuchyňu v svetlých tónoch nadväzuje obývacia izba s jedálenskou časťou. Každá zo spální je priestranná s dostatkom úložného priestoru.


Výhodou je aj bezproblémové parkovanie v krytej garáži z ktorej je vstup suchou nohou do apartmánového domu.


Lokalita:

Apartmánový dom sa nachádza v centrálnej časti obce Donovaly. Svojou lokalitou poskytuje neobmedzené výhľady, ktoré vzhľadom na orientáciu apartmánu a okolitú nízkopodlažnú zastavanosť pretrvajú navždy. Na zjazdovku sa dostanete iba za niekoľko minút chôdze. Aj vďaka týmto vlastnostiam je ideálnou investíciou.

Cena: 380 000 eur
Výmera: 191,95 m² (interiér 101,95 m², terasa 90m²)

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin& Benet.



Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising