Rezervované | Priestranná garsónka v tichom prostredí v Krasňanoch

1 izb. Byt, Jozefa Hagaru, Rača

110 000 €
Splátka hypotéky: 291 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 110 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 22 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 1
Lokalita: Rača
Ulica: Jozefa Hagaru
Celková plocha: 30,30 m2
Interiér: 30,30 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj krásnu a priestrannú garsónku v tichom prostredí v Krasňanoch.


Bývanie v tejto tichej časti Bratislavy je ako stvorené pre ľudí, pre ktorých je dôležitá poloha, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a veľmi príjemné prostredie. Nehnuteľnosť je tiež vhodná pre ľudí vo veku so zameraním na tiché a pokojné prostredie, ktoré zvyšuje úroveň bývania.


Túto nehnuteľnosť považujeme za zaujímavú a to z viacero dôvodov. Perfektná lokalita, výborná dispozícia, dobrá dostupnosť.


Byt je orientovaný na dve najpreferovanejšie svetové strany, východ a západ.


Byt:


Byt má kompaktnú dispozíciu, je odetý v modernom šate a pripravený na nových majiteľov.


Byt sa nachádza na prízemí tehlového bytového domu. K súkromiu prispieva fakt, že prístup do bytového sa uzamyká, čo zabezpečuje vyššiu mieru bezpečnosti a čistoty celého prostredia.


Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa nachádzame vo vstupnej chodbe. Po ľavej strane sa nachádza kúpeľňa a toaleta, ktorá je obložená veľmi príjemne pôsobiacimi farbami.


Kuchynská linka je v bielom prevedení s jemným hnedým obložením. Napriek kompaktným rozmerom ponúka rozmanité využitie a spĺňa všetky nároky na praktickosť. Na kuchynskej linke sa samozrejme nájde priestor na často používané spotrebiče ako hriankovač alebo mikrovlnnú rúru.


Denná miestnosť je vo veľmi príjemnom a čistom tóne. Pri zariaďovaní garsónky bol kladený dôraz nielen na praktickosť, ale aj dizajn a celkový pocit vzdušnosti. Vstup do bytového domu, ako aj do garsónky disponuje bezbariérovým prístupom.


Bytový dom je postavený z tehly, pričom svojimi vlastnosťami poskytuje príjemné zahriatie v zime a naopak v lete vás veľmi sviežo schladí - nie je potrebná montáž klimatizácie.


Lokalita:

 

Ulica Jozefa Hagaru sa nachádza v mestskej časti Rača s výborným napojením sa na Račiansku, resp. na Peknú cestu. Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť autom aj MHD. Súčasťou okolia je základná škola s materskou školou, potraviny, v pešej dostupnosti tiež rodinné centrum Ráčik, Tatrabanka, reštaurácia Krasňanská Kúria, iba dvanásť minút jazdy autom je nákupné centrum Vivo, jazero Kuchajda, Fresh Market, Okresný úrad, McDonalds a rôzne obchodné reťazce a prevádzky.


Cena: 110 000 eur

Výmera: 30,30 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising