Slnečná vila s bazénom, krbom a dvojgarážou na Hradnom vrchu

4 izb. Rodinný dom, Korabinského, Staré Mesto

980 000 €
Splátka hypotéky: 2 591 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 980 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 196 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Korabinského
Celková plocha: 301,40 m2
Interiér: 234,10 m2
Balkón: 13,50 m2
Terasa: 53,80 m2
Pozemok: 618,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba
Parkovanie: 3x garážové parkovacie státie 2x vonkajšie parkovacie státie

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj slnečnú vilu s bazénom, krbom a dvojgarážou v najprestížnejšej bratislavskej lokalite, na Hradnom vrchu.


Najvýraznejší benefit je výnimočná rezidenčná lokalita, ktorá sa vyznačuje nízkou hustotou zástavby a záhrada tohto domu susedí so súkromnou cestou, čiže človek si užíva nekonečné súkromie. 


Nehnuteľnosť sa nachádza v časti, kde je situovaných množstvo ambasád a rezidencií, čo zaručuje vysokú mieru bezpečnosti.


Keď človek vyjde do záhrady, okolitá zeleň a pocitové oddelenie od mesta spôsobí, že sa cítime ako niekde na dedine a nie v srdci rušného mesta.


Kvalitu bývania rovnako determinuje miera svetlosti – v tomto smere táto vila opäť vyčnieva, juhozápadná orientácia zaručuje dostatok slnka a vzdušnosti.


Prvá vlna rekonštrukcie prebehla pred piatimi rokmi, druhá len veľmi nedávno – pocitovo je nehnuteľnosť nová, v dobrom stave.


Do domu sa vchádza cez rozľahlú dvojgaráž, ktorá môže slúžiť aj ako priestor na uskladnenie mnohých vecí.


Dennú časť, ktorá sa nachádza nad garážou, predstavuje vzdušná obývacia časť, jedálenská časť a kuchyňa v modernom príjemnom dizajne. Toto podlažie dopĺňa, vstupná chodba a kúpeľňa so sprchou s toaletou. Z obývacej časti sa vychádza na rozľahlú terasu a do záhrady.


Nočná časť je veľmi prakticky situovaná na vrchnom podlaží, nachádzajú sa tu tri komfortné spálne so vstavanými skriňami (master bedroom má vlastné walk in šatníky) a kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom. Na vrchnom podlaží sa nachádza balkón.


Veľmi čarovná časť domu je udržiavaná záhrada s bazénom a množstvom priestoru pre relax.


Lokalita:


Hradný kopec je najžiadanejšia a najdrahšia bratislavská lokalita. Veľkou výhodou je vysoká miera ticha, množstvo zelene, na úrovni susedia, super dostupnosť všade v rámci mesta, rovnako výborná dostupnosť na diaľnicu. Horský park na skok.


Cena: 980 000 eur

Výmera: 301,40 m² (interiér 234,10 m², balkón 13,50 m², terasa 53,80 m²)


Tri spálne, dve kúpeľne.


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

 

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

 

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising