Kompletne zariadený, slnečný 2i byt s nadštandardnou terasou

2 izb. Byt, Zadunajská cesta, Petržalka

238 000 €
Splátka hypotéky: 629 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 238 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 47 600 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Petržalka
Ulica: Zadunajská cesta
Celková plocha: 81,60 m2
Interiér: 49,00 m2
Terasa: 32,60 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: garážové alebo vonkajšie parkovacie státie

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj kompletne zariadený, slnečný 2i byt s nadštandardnou terasou. 


Tento 2i byt je ideálny pre niekoho, kto vyžaduje výnimočný charakter bývania, nadštandardný interiér, veľkú terasu, v rámci Bratislavy krásny výhľad a výbornú dostupnosť do centra aj na diaľničné obchvaty.

 

Bývanie na tejto obľúbenej adrese je ako stvorené pre mladého človeka, ktorý žije aktívnym životným štýlom a chce bývať bezstarostne. 

 

Benefitom je príjemná terasa po celej šírke bytu, ideálne miesto na príjemné večerné posedenia.

 

Posledné 7. poschodie, na ktorom sa nachádza tento penthouse, zabezpečuje jeho majiteľovi nielen súkromie, ale aj pitoreskný výhľad na mesto.


Byt:


Byt má kompaktnú dispozíciu, vzdušnosť nehnuteľnosti dodávajú veľkoformátové okná, ktoré spájajú interiér s exteriérom.


Pri vstupe sa nachádza chodba, odkiaľ sa otvára priestranná kúpeľňa a oddelená miestnosť s toaletou. Z chodby sa dostaneme do obývacej časti.


Tento priestor tvorí krásna, otvorená denná časť s prakticky spojenou ale opticky oddelenou kuchyňou. Z obývacej izby je výstup na už spomenutú priestrannú terasu, ktorý je dostupný aj zo spálne.


Kuchyňa spojená s obývačkou poskytuje okrem iného aj priestor na jedálenský stôl. Kuchyňa disponuje vstavanými spotrebičmi i umývačkou riadu.

 

Spálňa je naozaj veľkorysá s priamym výstupom na terasu.


Veľkou výhodou je aj podzemná bezbariérová garáž, z ktorej sa do bytového domu dostanete suchou nohou. 


Nemalým benefitom je aj to, že obyvatelia bytového domu môžu  využívať komunitnú záhradu, ktorá sa nachádza priamo za domom.


Nájdete tu ideálne miesto pre relax, zábavu a socializovanie sa  s ostatnými obyvateľmi.O polohe je asi zbytočné sa rozpisovať – do mesta je to komfortnou prechádzkou zopár minút cez most a blízko sa nachádza aj nákupné centrum Aupark, kde nájdete všetko. Aupark je takmer váš sused.


Ak vás v priebehu dňa chytí hlad, novovybudovaný Mc Donalds v susednom Einparku je dobrou voľbou.


Lokalita:


Výnimočnosť lokality sme načrtli vyššie, je skutočne výborná. Začiatok Petržalky je bezkonkurenčne jedna z najžiadanejších bratislavských lokalít.


Je známa excelentnou občianskou vybavenosťou, v pešej vzdialenosti sa nachádzajú obchodné centrum Aupark, historické centrum mesta, množstvo kaviarní, reštaurácií, bánk, lekární, zdravotníckych zariadení, obchodov, športovísk a mnoho iného.


Hneď pri dome sa nachádza moderná Billa, lekáreň, reštaurácia, autoumyváreň, základné školy, jasle, gymnázium Einsteinova, súkromné gymnázium Mercury, tenisová škola a váš pocit bezpečnosti dopĺňa susedné policajné oddelenie.


Milovníci prírody a športu ocenia sad Janka Kráľa a cyklotrasu rovno pod domom.


Pár metrov od domu v pešej vzdialenosti sa nachádzajú zastávky MHD a bezproblémové napojenie na diaľničný obchvat a na všetky dopravné ťahy.


Možnosť dokúpiť garážové státia v cene 20 000 eur alebo vonkajšie parkovacie státia v cene 10 000 eur.


Cena: 238 000 eur
Výmera: 81,6 m² (interiér 49 m² + terasa 32,6 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising