Krásny a slnečný 3i byt s predzáhradkou v žiadanom projekte Minergo

3 izb. Byt, Nové Mesto

429 000 €
Splátka hypotéky: 1 134 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 429 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 85 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Nové Mesto
Celková plocha: 171,40 m2
Interiér: 98,00 m2
Terasa: 8,40 m2
Pozemok: 65,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: 1x garážové státie a 1x vonkajšie parkovacie státie

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný 3i byt v novostavbe s rozľahlou predzáhradkou v slepej uličke a v žiadanej časti Koliby – Na varte v projekte Minergo.


Tento štýlový byt je ako stvorený pre mladé, prosperujúce rodiny, ktoré sa neuspokoja s fádnymi riešeniami, a taktiež pre ľudí, ktorí ocenia možnosť tráviť čas vo vlastnej záhradke.


Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2014, čo znamená, že je moderný, čistý a nový, ale už v ňom boli „vychytané“ všetky muchy, ktoré trápia v podstate každý nový projekt (sadanie, drobné stavebné vady, a iné).


Bytové domy sú nízkoenergetické a majú veľmi vysoký technický štandard:


  • príprava TÚV centrálne tepelným čerpadlom voda – vzduch
  • teplovzdušné vykurovanie s rekuperáciou - v rámci teplovzdušného vykurovania a chladenia, zabezpečený prívod čerstvého vzduchu
  • kanálová klimatizácia  - hlavnou výhodou je absencia nevzhľadných vnútorných jednotiek
  • domáci videotelefón
  • polievanie predzáhradiek na súkromných terasách – vývod vody na stene
  • hliníkové okná


Byt je výborne dispozične riešený a naviac vďaka veľkoformátovým oknám máte pocit ohromujúceho priestoru. Práve veľkoformátové okná v obývačke orientované na východ, umocňujú vzdušný a svetlý pocit z bytu a poskytnú vám výhľad na naše mesto.


Zariadenie interiéru spĺňa najvyššie požiadavky kladené nie len na kvalitu ale aj na dizajn, samozrejmosťou sú drevené parkety a bezfalcové dvere.


Prím hrajú najmä svetlé farby, čisté línie a drahé materiály. Všetci vieme, že kvalita spojená s vkusom, sú to, čo nám zaručí príjemný pocit domova a na dlhú dobu užívateľský komfort bez ďalších potrieb zmeny.


V kuchyni vládne čistý nadčasový biely dizajn. Okrem toho, že je kuchyňa krásna, je aj dostatočne veľká so zabudovanými spotrebičmi, čo oceníte najmä pri jej praktickom využívaní.


Priestranná spálňa je obohatená na mieru vyhotoveným šatníkom. Cez veľkoformátové okná vychádzate do predzáhradky orientovanej na západ.  

 

Ďalšia izba môže slúžiť ako pracovňa alebo aj ako detská izba a taktiež disponuje vstavanými skriňami.


Moderná a súčasne útulná a praktická kúpeľňa je ladená v nadčasových zemitých farbách. Disponuje vaňou a toaletou. V byte sa nachádza ďalšia toaleta, ktorá je dostupná tiež z chodby.


K bytu prislúcha jedno garážové a jedno vonkajšie státie.


Priamo v areáli sa nachádza detské ihrisko pre obyvateľov, čiže deti stačí len vypustiť a vy si môžete v pokoji vychutnávať atmosféru vášho nového bývania.


Lokalita:


Bytový dom sa nachádza v komplexe, kde sa nachádza viac novostavieb. Keďže sa jedná o slepú ulicu, hlavne mladé rodiny ocenia, že na ulici nie je žiadna tranzitná doprava, všetky autá na ulici sú len susedia.


Naša realitná prax nás naučila, že čím komornejší projekt (menej bytov), tým vyššia slušnosť, čistota a bezpečnosť. Tento komplex sa vyznačuje nižším počtom exkluzívnejších bytov, čo má dopad aj na socioekonomiku jej obyvateľov („na úrovni štvrť“). Susedia sú bezproblémoví a slušní ľudia, hlavne mladé rodiny s deťmi.


Priamo v areáli sa nachádza detské ihrisko pre obyvateľov, čiže nepotrebujete nikam jazdiť.


Kolibu azda netreba nikomu predstavovať. Je to skvelá štvrť so stále sa zlepšujúcou občianskou vybavenosťou, bezkonkurenčnou dostupnosťou do centra a je už len na vás, či autom, MHD alebo pešo.


Milovníci prírody milujú túto oblasť kvôli blízkosti lesa ako stvorenému na relax, beh, či prechádzky s vaším štvornohým miláčikom.


Cena: 464 000 eur (429 000 eur byt, 20 000 eur garážové státie, 15 000 vonkajšie státie)

Výmera: 171,4 m² (interiér 98 m² + terasa 8,4 m² + záhrada 65 m2)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising