Svetlý 3i byt s priestrannou loggiou

3 izb. Byt, Púpavová, Karlova Ves

160 000 €
Splátka hypotéky: 423 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 160 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 32 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Karlova Ves
Ulica: Púpavová
Celková plocha: 74,00 m2
Interiér: 65,70 m2
Loggia: 8,30 m2
Stav: Pôvodný stav

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

__________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý 3i byt s priestrannou loggiou v pôvodnom stave. 


Ak túžite po bývaní vo výbornej lokalite a zároveň si chcete vytvoriť domov podľa vlastných predstáv, tento byt je určený práve pre Vás. 

 

Lokalita ponúka dobrú občiansku vybavenosť, jednoduchú dostupnosť do centra a zelený park na skok od domuByt v pôvodnom stave ponúka výbornú dispozíciu a pridanou hodnotou je bezpochyby priestranná loggia prístupná z 2 miestností. 

 

Byt:


Byt sa nachádza na 12. poschodí bytového domu, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou (zateplený, zánovná strecha, nové stupačky, nové výťahy).


Byt má veľmi dobrú dispozíciu, ktorá Vám umožní plnohodnotne využiť každú miestnosť. Do bytu vchádzate cez predsieň, na ktorú nadväzuje chodba. V oboch týchto miestnostiach je priestor pre umiestnenie vstavaných skríň.


Do kúpeľne a oddelenej toalety vstupujete z predsiene.


Do zbytku bytu sa vstupuje z chodby. Vľavo od chodby je priestranná obývačka, oddelená kuchyňa a veľká komora. Je len na Vás či tieto miestnosti ponecháte oddelené, alebo budete preferovať otvorenie priestoru. Tento štedrý priestor opticky zväčšuje veľká loggia, ktorá sa tiahne po celej dĺžke kuchyne a obývačky.


Byt má 2 spálne praktických rozmerov. Orientácia spální je na juhozápad a severozápad, takže ak si cez víkend radi pospíte, ranné slniečko Vás určite budiť nebude.


Byt sa predáva v pôvodnom stave. Je kompletne vyprataný (okrem malej kuchyne). Nábytok, ktorý je na fotografiách bol použitý za účelom lepšej vizualizácie možností priestoru.


Lokalita:


Púpavová ulica a jej okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ľahkú dostupnosť do centra mesta s využitím vynovenej električkovej trate a zároveň možnosť prechádzok v parku SNP plnom zelene, ktorý máte naozaj na skok.


V pešej dostupnosti od bytu nájdete škôlky, základnú školu, poštu, potraviny, zdravotné stredisko. Vaše ratolesti môžu využiť množstvo športovísk priamo pri bytovom dome alebo v iných častiach Karlovej Vsi.


Cena: 160 000 eur 

Výmera: 74 m² (byt 65,70 m² + loggia 8,30 m²)


Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising