Luxusný štýlový byt v River Parku

3 izb. Byt, Dvořákovo nábrežie, Staré Mesto

599 000 €
Splátka hypotéky: 1 583 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 599 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 119 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Dvořákovo nábrežie
Celková plocha: 130,34 m2
Interiér: 101,80 m2
Terasa: 27,50 m2
Pivnica: 7,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: 2x garážové státie

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj luxusný vzdušný 3i byt v prestížnom projekte River Park určený pre náročného klienta.

 

Milovníci rýchlych áut dôverne poznajú pocit, keď sadnú za volant vysnívaného auta, pridajú plyn a zrýchlenie im mimovoľne roztiahne kútiky úst. Rovnako tento pocit môžu poznať milovníčky drahých šperkov, keď si prvý krát založia na krk vysnívaný diamantový náhrdelník.


Prečo o tom hovoríme? Lebo presne túto emóciu registrujeme u ľudí, s ktorými sme sa na tejto výnimočnej nehnuteľnosti stretli. Okamžite po vstupe do bytu viete, že ste práve vstúpili do prvej triedy realitného trhu. 


Vzdušnosť, nádherné výhľady, veľkoformátové hliníkové okná, drevené podlahy, klimatizácia a rozľahlá terasa dodávajú nehnuteľnosti luxus a honosnosť.


Vysoko elegantný interiér je spojením čistých línií, neopozeraných prvkov a minimalizmu.


Celému priestoru dominujú nadštandardné prírodné materiály a sofistikovaná jednoduchosť


Tento nádherný byt je určený pre náročného klienta, ktorý hľadá nadštandardné tiché bývanie na žiadanej adrese a je ako stvorený pre niekoho, kto miluje výhľady, čistý nadčasový dizajn a je rád obklopený kvalitou.


Benefitom je, že je kúpou voľný a ešte v ňom po kompletnej rekonštrukcii nikto nebýval, čiže žiadne doťahovanie o tom, kedy sa vysťahujú pôvodní vlastníci. Všetky zariadenia sú nepoužívané, úplne nové a v záruke.


Okrem krásneho výhľadu tento fakt znamená aj vysokú mieru vzdušnosti a svetelnosti bytu, ktoré výrazne dotvárajú výbornú emóciu z bytu. Nemáme na mysli len prvý bezprostredný dojem, ale hlavne pocit po niekoľkých hodinách v nehnuteľnosti, ktorý je pre komfort bývania rozhodujúci (mimoriadne to človek ocení v súčasnej #stayhome dobe).


Byt bol zariadený s pomocou renomovaného architektonického štúdia Studio E.


Dodatočný úložný priestor predstavujú dve pivnice, ktoré sa nachádzajú priamo na podlaží.


Projekte je strážený vlastnou SBS službou 24/7.


Lokalita:

 

River Park je už niekoľko rokov obľúbený multifunkčný komplex ležiaci na bratislavskom nábreží a zároveň pod hradným vrchom. Jeho poloha na ľavom brehu Dunaja, priamo v kontakte s historickým centrom, len pár krokov od hradu a uličiek Starého Mesta, z neho robí najlepšiu adresu na relax, bývanie, kancelárie či prevádzky.

 

V River Park nájdete všetko potrebné na bývanie, prácu či relax. Výnimočné reštaurácie a kaviarne, 5-hviezdičkový hotel, potraviny, banku, poštu, lekáreň, luxusné SPA či tanečnú školu Riverpark Dance School.

 

Projekt rozšíril promenádu, priniesol na nábrežie nové prevádzky a oddychové zóny so zeleňou a sedením. Útulné námestie s vodnou plochou vytvorilo priestor na relax a spoločenské podujatia.

 

Lokalita je známa výbornou občianskou vybavenosťou, v pešej vzdialenosti sa nachádza obchodné centrum Eurovea, historické centrum mesta, nespočet kaviarní, reštaurácií, bánk, lekární, zdravotných zariadení, obchodov, športovísk a mnoho iného.


Cena: 699 000 eur (599 000 eur byt + 2 x 35 000 eur garážové parkovacie státia + 2 x 15 000 pivnice)

Výmera: 136,30 m² (101,80 m² byt + 27,5 m² terasa + 3,50 x 2 m² pivnice)


Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér
Vladimír Boháč
0904033333
Info@arvinbenet.sk

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising