Nádherný ekologický rodinný dom v úplne novej časti Čuňova

4 izb. Rodinný dom, Čunovo

499 000 €
Splátka hypotéky: 1 319 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 499 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 99 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Čunovo
Celková plocha: 130,00 m2
Interiér: 130,00 m2
Pozemok: 590,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: vonkajšie parkovacie státia

Popis

Rodinný dom je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný rodinný dom v lokalite, nakoľko tieto typy rodinných domov mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

___________________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj ekologický štýlový rodinný dom na predaj v Čunove.


Tento samostatne stojaci rodinný dom s osobitou atmosférou sa nachádza v úplne novej pokojnej časti Čunova.


Nehnuteľnosť je určená pre náročného klienta, ktorý hľadá vkusný a kvalitný dom, do ktorého už netreba investovať. V použitých kvalitných materiáloch, v praktickej dispozícii a v jedinečnom dizajnovom prevedení sa odrazilo to, že si majiteľ staval nehnuteľnosť sám pre seba. Je tu cítiť ruka architekta – všetko je do detailov premyslené a všetko má svoje miesto.


Rodinný dom je prakticky rozdelený na dennú časť a na nočnú časť, v obývacej izbe nemusíte teda šepkať keď si chce niekto z rodiny cez deň pospať. Nočná časť disponuje hlavnou spálňou so samostatným šatníkom, dvomi menšími spálňami a veľkou kúpeľnou. Preferujete praktický sprchový kút, alebo ste fanúšik relaxu vo vani? Svetlá kúpeľňa má obe, veľký walk-in sprchový kút a tiež vaňu.


Zo vstupnej chodby sa vchádza do centra dennej časti, ktorým je obývacia izba spojená s kuchyňou s výhľadom na záhradu. Hlavné nemeniteľné prvky zariadenia, ako napríklad kuchynská doska z kremeňa, sú v zemitých neutrálnych tónoch a nový majiteľ si k nim jednoducho doladí zvyšok podľa svojho vkusu. Tento štýl so zmyslom pre minimalizmus a funkčnosť v kombinácii s praktickosťou vytvára dokonalé teplo domova. Je moderný a zároveň elegantný.


Milovníkov varenia poteší praktická kuchyňa a tiež priestranná komora ponúkajúca priestor na uskladnenie všetkých obľúbených potravín.


Udržiavaná záhrada s automatickým zavlažovaním je ako stvorená na letné grilovačky, či rannú kávu na čerstvom vzduchu.


Rodinný dom má päť rokov.


V celom dome je podlahové vykurovanie. Nechýba v ňom ani klimatizácia, či exteriérové žalúzie.

 

Parkovanie pre dve autá je zabezpečené pred domom pod prístreškom.


Lokalita:


Za osobitnú zmienku stojí veľmi kultivované, bezpečné a tiché okolie s komunitným charakterom. Na ulici je veľmi čisto, domy sú nové a v ucelenej architektúre.


Čunovo je malebná obec s výbornou povesťou, nízkou zastavanosťou, skvelým dopravným napojením a prístupom do mesta bez zápch. Milovníkom športu, rekreácie a prechádzok ho netreba predstavovať. V okolí sa nachádza čisté jazero vhodné na kúpanie, hrádza pre bežcov, korčuliarov či cyklistov, množstvo lesov a športovísk, cyklotrasa, galéria Danubiana, Ponteo activity park (relax, zábava a šport), reštaurácie a mnoho iného.


Cena: 499 000 eur

Výmera: 130 m²

Pozemok: 448 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising