3i byt v novostavbe s praktickou dispozíciou a balkónom

3 izb. Byt, Vyšehradská, Petržalka

159 500 €
Splátka hypotéky: 422 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 159 500 €
Vlastné zdroje (20 %): 31 900 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Petržalka
Ulica: Vyšehradská
Celková plocha: 57,00 m2
Interiér: 54,00 m2
Balkón: 3,00 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj príjemný 3i byt s dobrou dispozíciou v novostavbe na Vyšehradskej ulici.


Ak hľadáte príjemné bývanie v dobre udržiavanej novostavbe s výbornou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti a s možnosťou ihneď sa nasťahovať, tento byt je určený práve pre Vás.

Veľkou výhodou bytu je, že nemusíte počítať so žiadnymi dodatočnými nákladmi na rekonštrukciu, či zariadenie. Byt je v 10-ročnej novostavbe a predáva sa kompletne zariadený.


Byt:


Byt sa nachádza na 4. poschodí 7-poschodového bytového domu. K dispozícii sú 2 výťahy. Je orientovaný na 2 svetové strany, čo je tiež príjemný benefit.


Byt pôsobí veľmi útulným dojmom a ihneď po vstupe sa cítite ako doma. Zariadenie bytu je v neutrálnych tónoch, čo Vám umožní prispôsobiť si jeho charakter svojmu vlastnému vkusu.


Centrálnou časťou je kuchyňa spojená s obývačkou, z ktorej sa vstupuje na balkón otočený smerom do dvora. Kuchyňa je v nadčasovej bielej farbe a je vybavená všetkými štandardnými spotrebičmi. Obývačke dominuje pohodlný gauč. Táto časť bytu je orientovaná na SV.


Z centrálnej časti sa vstupuje do spálne s oknami orientovanými na 2 svetové strany, čo vytvára príjemný pocit vzdušnosti. Je vybavená vstavanou skriňou, posteľou a našiel sa v nej priestor aj pre písací stôl.


Do druhej spálne, ktorá slúžila ako detská izba, sa vstupuje s chodby. Vďaka dvom oknám aj táto izba pôsobí vzdušne a poskytuje dostatočný priestor aj pre 2 deti. Je len na Vás, či ju využijete ako detskú izbu, veľkú spálňu alebo hosťovskú izbu. Tiež je vybavená vstavanou skriňou, posteľou a písacím stolom.


Do kúpeľne a WC vstupujete tiež zo vstupnej chodby. WC je samostatné a kúpeľňa poskytuje dostatok priestoru pre práčku a tiež vaňu.  


Lokalita:


Veľkou výhodou bytu je kompletná občianska vybavenosť, kde väčšinu služieb nájdete priamo v tomto alebo susednom bytovom dome. Do reštaurácie, fitness centra, lekárne, ku všeobecnému doktorovi či k zubárovi to máte doslova ‘na skok’ .


V pešej dostupnosti nájdete potraviny, materskú škôlku, súkromnú i štátnu základnú školu, detské ihriská, malý parčík a zastávku MHD, ktorá Vás odvezie do centra mesta za 11 minút.


V blízkosti je OC Galeria Petržalka či jazero Draždiak.


Cena: 159 500 eur 

Výmera: 57 m² (interiér 54 m², balkón 3 m²)

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising