Veľkorysý 3i charizmatický byt v centre mesta

3 izb. Byt, Sienkiewiczova, Staré Mesto

950 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Sienkiewiczova
Celková plocha: 122,00 m2
Balkón: 6,00 m2
Pivnica: 5,00 m2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom veľkorysý 3i charizmatický byt v centre mesta.


Čarovnou atmosférou staromestského bývania vás pohltí tento priestranný byt s vysokými stropmi v historickom centre mesta. Ak pracujete v centre mesta alebo ste radi priamo v centre diania a zároveň potrebujete veľký priestor, aby ste sa cítili komfortne, tento byt je ako stvorený pre vás.


Dostatok úložného priestoru v podobe samostatného šatníka poteší každého, kto má rád poriadok. Vstupnú chodbu z oboch strán tiež lemujú vstavané skrine, do ktorých sa zmestí všetko, čo práve nepotrebujete.


Šatník spája hlavnú spálňu orientovanú do tichej ulice so svetlou kúpeľňou. Tá je ideálna pre rýchle ráno, ale aj príjemný večerný oddych, pretože je vybavená veľkou vaňou a aj walk-in sprchovým kútom.


Kuchyňa je plne vybavená a ladená v príjemných teplých tónoch. Naraňajkovať sa môžete v nej alebo vo vzdušnej obývacej izbe, kde si našiel svoje miesto aj kruhový jedálenský stôl s výhľadom cez balkónové dvere do ulice.


Menšia samostatná izba môže slúžiť ako pracovňa alebo detská izba.


Veľkou výhodou je parkovanie bez problémov priamo na ulici.  


Lokalita:

 

Byt sa nachádza priamo v historickom centre mesta priamo nad parkom na Šafárikovom námestí. Ide o vyhľadávanú lokalitu turistami, ale aj domácimi pre jedinečnú atmosféru Starého Mesta a nekonečné možnosti trávenia voľného času, či už v galériách alebo na drinku, či večeri.


Cena: 950 eur / mesiac (750 eur nájom + 200 eur energie)

Výmera: 122 m² (interiér 111 m², balkón 6 m², pivnica 5 m²)


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising