Nádherný dom so slnečnou záhradou snov

Rodinný dom, Záhorská Bystrica

4 500 € / mesiac
Detail
Počet izieb:
Lokalita: Záhorská Bystrica
Celková plocha: 300,00 m2
Interiér: 300,00 m2
Pozemok: 2.949,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom nádherný rodinný dom s krásnym pozemkom, so saunou a dvojgarážou v najlepšej časti Záhorskej Bystrice v uzavretom areáli s recepciou.


Hlavným benefitom domu je najmä jeho úžasná poloha, rozľahlý pozemok, ktorý ponúka dostatočné súkromie a výhľad, ktorý sa len veľmi ťažko dá pretaviť do fotiek. Preto odporúčame každému, aby si prišiel na vlastné oči pozrieť túto výnimočnú nehnuteľnosť, veľmi radi vám ju ukážeme osobne.


Nás v kancelárii špeciálne zaujal najmä pozemok – cítili sme sa viac ako v súkromnom udržiavanom parku, než na záhrade rodinného domu. Nehnuteľnosť je veľmi slnečná a neopakovateľnú atmosféru dopĺňa dospelá vegetácia, ktorá pôsobí veľmi upokojujúco. O záhradu sa poctivo stará záhradník na týždennej báze.


Milovníkov súkromia poteší fakt, že na pozemku panuje absolútna diskrétnosť. Uzavretý areál, kde sa nachádza 10 rodinných domov disponuje recepciou a rampou, čo nájomcovi tohto domu pridáva prestíž, súkromie a pocit bezpečia.


Nehnuteľnosť sa delí na nočnú časť na prízemí, o poschodie nižšie dennú časť a na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza štúdio.


Denná časť, ktorá je srdcom domu je spoločná priestranná a vzdušná obývacia časť s kuchyňou, prepojená s terasou a nádhernou záhradou. Spodné podlažie dopĺňa mimoriadne praktická komora, technická miestnosť, hosťovská izba a wellnesová časť so saunou.


Celý priestor v súčasnosti presvetľujú veľmi žiadané veľkoformátové okná, ktoré ponúkajú príjemné a ukľudňujúce výhľady do zelenej záhrady.


V nočnej časti sú tri komfortné spálne, dve plnohodnotné kúpeľne a práčovňa.


Na najvyššom podlaží sa nachádza veľká pracovňa s toaletou a vlastným vstupom do záhrady.

 

Parkovania sa obávať nemusíte, nehnuteľnosť disponuje dvojgarážou na diaľkové ovládanie.


Dom sa prenajíma bez zariadenia a nábytku a tým vytvára možnosti pre nájomníka prispôsobiť si interiér svojim vlastným potrebám a vkusu.


Lokalita:

 

Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi bezpečnej, pokojnej a prestížnej časti Záhorskej  Bystrice v uzavretom, stráženom areáli, kde sa nachádza aj priestranné detské ihrisko.


V dostupnej vzdialenosti sa nachádza obľúbená reštaurácia Pri kaplnke. Po pár minútach jazdy autom nájdeme Billu.


Kompletná občianska vybavenosť sa nachádza v blízkom obchodnom centre Bory Mall s najlepším kinom na Slovensku.


Záhorská Bystrica sa už dlhé obdobie teší veľkej popularite úspešných ľudí, ktorých profesionálne povinnosti držia v meste, ale vo svojom voľnom čase túžia po tichu a bývaní na tej najvyššej úrovni.


Cena: 4500 eur / mesiac (prenájom 3 800 eur + energie 700 eur)

Interiér: 300 m²

Pozemok: 2 949 m² 

 

5 izieb + obývačka s kuchyňou, 3 kúpeľne, sklad, dvojgaráž


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising