Vzdušný zariadený byt s dvomi balkónmi

3 izb. Byt, Zemplínska, Senec

119 000 €
Splátka hypotéky: 315 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 119 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 23 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Senec
Ulica: Zemplínska
Celková plocha: 76,52 m2
Interiér: 64,32 m2
Balkón: 8,56 m2
Pivnica: 3,64 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj vzdušný zariadený 3i byt s dvomi balkónmi v Senci neďaleko Strieborného jazera.  


Byt:

Ak hľadáte komfortné rodinné bývanie a ak ranná káva na čerstvom vzduchu je Váš štýl, potom máme práve pre Vás príjemný 3i byt s dvomi balkónmi v úžasnej, tichej, rodinnej časti mesta Senec.


Výhodou ponúkaného bytu je jeho poloha v rámci bytového domu, ako už aj spomínaná lokalita. Nachádza sa na 4. zo štyroch poschodí a okná má orientované  až na tri svetové strany, čo Vám prinesie veľa energie a vitamínu D. Ako všetci vieme, práve svetlo je niečo, čo žiadnou dodatočnou investíciou neprikúpite, a tak je dôležité už pri hľadaní nového bývania si tento fakt uvedomiť a všímať. Skvelým benefitom sú aj dva priestorovo veľmi štedré balkóny. Z jedného z nich máte výhľad na farebné detské ihrisko s preliezkami a zeleňou, a teda svoje deti budete mať stále na dohľad. Ak milujete prechádzky, potom si určite obľúbite chodník na Strieborné jazero a čas strávený vonku.


Po vstupe do bytu sa nachádzate v chodbe, kde máte k dispozícii vstavanú skriňu a vešiakovú stenu s botníkom, čo Vám poskytne dostatok úložného priestoru a Váš byt tak bude vždy uprataný.  

Po ľavej strane vstúpite do jednej z dvoch spální a je len na Vás, či ňou bude detská izba, alebo hlavná spálňa. Dnes slúži ako hosťovská izba a pracovňa zároveň.

Z už opísanej vstupnej chodby sa dostanete priamo do dennej časti, ktorou je obývacia izba spojená s kuchyňou. Tento priestor je štedrý na denné svetlo a preto je byt vzdušný a príjemný. Životný komfort zvyšuje aj balkón, na ktorý tiež vstupujete z tejto miestnosti a môžete si na ňom vychutnať napríklad raňajky.  

Kuchynská linka riešená do tvaru L, je priestranná s množstvo úložných možností, jej súčasťou je aj jedálenský pult.

Z dennej izby sa dostanete do spálne, ktorá tiež disponuje priestranným balkónom.


Lokalita:

Mesto Senec netreba nikomu predstavovať, napriek tomu len spomeňme čím je krásne. Keď sa opýtate Slováka na mesto Senec, každý si ihneď vybaví Senecké jazerá či aquapark Senec, toto mesto však ponúka oveľa viac. Vedeli ste napríklad, že je to štvrté najviac turisticky navštevované mesto na Slovensku a tiež veľmi obľúbená dovolenková destinácia? Je tomu tak pre nie len letné vyžitie pri vode, veľmi lákavé je aj samotné centrum mesta a pešia zóna. Na Mierovom námestí sa nachádza kultúrne stredisko, kde sa konajú divadelné predstavenia, koncerty, či iné spoločenské akcie. Na pešej zóne nájdete niekoľko kaviarní, reštaurácií, ale aj obchodíkov či predajní.

Z  ponúkaného bytu to máte pešo do centra približne 15 minút, je to príjemná prechádzka krásny prostredím.Cena: 122 000 eur

Výmera: 76,52 m² (byt 64,32 m²  + dva balkóny, každý s výmerou 4,28 m² + 3,64 m² pivnica)Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising