Vzdušný svetlý byt v prestížnom projekte EINPARK

1 izb. Byt, Einsteinova, Petržalka

133 000 €
Splátka hypotéky: 352 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 133 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 26 600 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 1
Lokalita: Petržalka
Ulica: Einsteinova
Celková plocha: 37,54 m2
Interiér: 30,82 m2
Balkón: 6,72 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj 1i byt v prestížnom modernom projekte EINPARK na začiatku Petržalky, v pešej dostupnosti do Starého mesta. Toto bývanie je ako stvorené pre mladého človeka, ktorý žije aktívnym životným štýlom, zároveň však dbá na vysoký komfort svojho bývania.


Súčasne je nehnuteľnosť výborná investícia. Každý skúsený investor vie, že z hľadiska jednoduchosti prenajatia je 1i novostavba s balkónom a výbornou dostupnosťou asi tá najväčšia istota, do ktorej investovať, lebo tento typ nehnuteľnosti sa prenajíma značne rýchlejšie ako iné byty, čo znamená komfortný konzistentný príjem bez výpadkov.  


Prípadnému investorovi celý proces prenájmu nehnuteľnosti zabezpečíme "na kľúč” od zariadenia až po odovzdanie bytu nájomcovi.


Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, ladenej v príjemných zemitých tónoch, disponujúcou vaňou. Obytný priestor je opticky rozšírený o exteriér a to priestrannou balkónom, ktorá ponúka krásny výhľad na panorámu mesta. Budúci majiteľ má príležitosť si byt zariadiť podľa vlastných predstáv.


Majiteľ nehnuteľnosti ocení stropné chladenie, ktoré sa považuje za najzdravší spôsob ochladzovania interiérov, veľkoformátové hliníkové okná s izolačným trojsklom, komfort v letných dňoch zvyšujú elektricky ovládané, tiež hliníkové, exteriérové žalúzie. 


Kúrenie je zabezpečené veľmi žiadaným podlahovým vykurovaním, ktoré nie je len príjemné, ale aj esteticky atraktívnejšie než nevzhľadné radiátory.


Veľkým benefitom pri tejto nehnuteľnosti je, že nie je orientovaný na hlavnú cestu, čo zabezpečuje pocit súkromia a ticha.


Za projektom EinPark stojí renomovaná developerská spoločnosť, ktorá preferuje vysokú kvalitu svojich stavieb a použitím tých najkvalitnejších materiálov a moderných technológií.


Novostavba je zabezpečená kamerovými systémom a nonstop bezpečnostnou službou. Priamo v budove na prízemí sa nachádza reštaurácia rýchleho občerstvenia McDonald’s a iba prechodom cez cestu sa nachádza Billa. 


Lokalita:


Lokalita je známa výbornou občianskou vybavenosťou, v pešej vzdialenosti sa nachádzajú obchodné centrá Aupark resp. Eurovea, historické centrum mesta, nespočet kaviarní, reštaurácií, bánk, lekární, zdravotných zariadení, obchodov, športovísk a mnoho iného. Petržalka a obzvlášť predná časť Petržalky je veľmi žiadaná lokalita.


Cena: 133 000 eur

Výmera: 37,54 m² (interiér 30,82 m², balkón 6,72 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising