Ideálna voľba mestského človeka na prestížnej adrese Zuckermandel

2 izb. Byt, Žižkova, Staré Mesto

800 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Žižkova
Celková plocha: 63,00 m2
Interiér: 60,00 m2
Balkón: 3,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom nadštandardný dvojizbový byt vo veľmi žiadanej prominentnej lokalite, v komplexe Zuckermandel.


V rámci všetkých ponúk bytov na prenájom v Bratislave, tento byt ponúka bezkonkurenčný pomer cena/hodnota.


Silnými stránkami tohto bytu sú najmä:

nový prominentný bytový komplex

vysoký kvalitatívny štandard bytu (vymyká sa bežným ponukám na prenájom)

oku lahodiaci dizajn (zariadený s citom a vkusom)

vysoká miera bezpečnosti

občianska vybavenosť na bezkonkurenčnej úrovni

ticho

byt je úplne zariadený (stačí zložiť kufre a bývať, obyvateľ nepotrebuje ani lyžičku)

bezproblémový parking

nízka cena (konkurenčné ceny dvojizbových bytov v tomto komplexe sú o 200 až 300 eur drahšie, čo je spôsobené filozofiou majiteľa bytu - nešpičkovať cenu, radšej mať slušného dlhodobého nájomcu, ktorý si bude byt vážiť)


Byt:

Ústredným dizajnovým motívom bytu je vzdušnosť, čisté línie, jednoduchosť vo vysokej kvalite materiálov a príjemné nerušivé kombinácie farieb.


Byt pozostáva zo vstupnej chodby, rozľahlej obývacej izby spojenej s modernou zariadenou kuchyňou. Zariadenie tejto miestnosti zahŕňa mimo iného televízor vyššieho štandardu Phillips, vysokokvalitné ozvučenie Bose, koženú sedaciu súpravu a stolík, ktorý farebne a materiálovo výborne komunikuje s dubovými podlahami.


V kuchyni poteší kávovar de Longhi, umývačka riadu, mikrovlnka, rúra a mnoho iných prvkov zariadenia.


Na obývaciu miestnosť nadväzuje loggia, na ktorej sa nachádza posedenie. Výhodou orientácie je veľmi príjemné ticho a kľud. Na loggiu sa dá vyjsť aj zo spálne, kde sa nachádza elektricky polohovateľná posteľ na diaľkové ovládanie a dostatočný úložný priestor.


Kúpeľňa je rovnako vybavená kvalitnými materiálmi, ktoré sú veľmi vkusne materiálovo, tvarovo aj farebne zladené. V kúpeľni sa nachádza pračka Panasonic.


Byt je klimatizovaný. 


Lokalita:

Byt sa nachádza v podhradí, presnejšie v novom, veľmi žiadanom komplexe Zuckermandel, ktorý je známy vysokým štandardom, atraktívnou architektúrou, centrálnou polohou (všade je blízko) a vysokou mierou bezpečnosti. Jeho atraktivitu znásobuje veľmi prestížna poloha pri Dunaji. Milovníkov prechádzok či behu poteší malebná promenáda pozdĺž rieky, ktorá ponúka úchvatné výhľady na Dunaj a mesto.


Občianska vybavenosť v lokalite je na tak vysokej úrovni, že nebudete potrebovať auto.


Priamo v komplexe sa nachádza vychýrená talianska reštaurácia da Cono, potraviny, kaviarne a iné. V susediacom komplexe River park sa nachádza päť hviezdičkový hotel, najlepšie fitness a spa centrum na Slovensku Zion spa s výhľadom na Dunaj, jedna z najlepších sushi reštaurácií v meste Wabi Sabi, tanečná škola, galéria, lekáreň, potraviny, kvetinárstvo, kníhkupectvo, pekáreň, banky, hračkárstvo a ďalšie.

 

V pešej vzdialenosti sa nachádzajú vychytené obchodné centrá Eurovea a Aupark, historické centrum mesta, nespočet kaviarní, reštaurácií, barov, pubov, bánk, lekární, zdravotných zariadení, obchodov, športovísk, kín, divadiel, zastávok MHD a mnoho iného.


Cena: 800 eur mesačne (nájomné 600 eur + energie + TV + internet 200 eur)

Výmera: 63 m² (interiér 60 m², balkón 3 m²)


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising