Slnečný a priestranný 3i byt s nadštandardnou loggiou v Starom meste

3 izb. Byt, Pražská, Staré Mesto

285 000 €
Splátka hypotéky: 753 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 285 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 57 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Pražská
Celková plocha: 134,09 m2
Interiér: 105,00 m2
Loggia: 17,96 m2
Pivnica: 11,13 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy bytov mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

______________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj slnečný a vzdušný 3i byt s nadštandardnou výmerou a s priestrannou loggiou po celej dĺžke bytu.


Bezpochyby najväčším bonusom nehnuteľnosti je jej veľkorysá výmera, vysoké stropy, skvelá dispozícia a nadštandardne veľká loggia s prekrásnymi výhľadmi na mesto.

Obzvlášť by sme chceli vyzdvihnúť všadeprítomné ukľudňujúce ticho, ktoré dotvára pokojnú atmosféru bytu aj pri jeho centrálnej polohe.


Smelo môžeme tvrdiť, že sa jedná o výborný pomer cena / výkon v Starom meste.


Bytový dom je vo výbornom stave, s novým výťahom a pekne udržiavanou záhradou okolo bytového domu. Byt sa nachádza na štvrtom zo štyroch podlaží (na podlaží sa nachádzajú len dva byty).


Byt:


Táto nehnuteľnosť je nezvyčajne priestranná.


Zo vstupnej haly vedie veľkolepá chodba, ktorá ponúka množstvo úložných priestorov. Na konci chodby sa nachádza kuchyňa, v ktorej nechýba ani komora. Tri rozľahlé izby sú nepriechodné a vchádza sa do nich cez chodbu, čím zachovávajú intimitu. Po celej dĺžke bytu sa rozprestiera presklená loggia, na ktorú sa vchádza zo všetkých troch izieb a ktorá svojou výmerou ponúka ďalšiu miestnosť na oddych a relax. K bytu ešte navyše prislúcha aj pivnica vo veľkosti ďalšej izby.


Počas letných dní majiteľ ocení tehlovú stavbu, ako útočisko pred teplom. Pre tie najteplejšie letné dni je komfort bývania zabezpečený klimatizovanou obývačkou s možnosťou rozšírenia do celého bytu.


K bytu prislúcha podľa dohody vlastníkov parkovacie státie a garáž, ktorá je súčasťou bytového domu.


Bezproblémové parkovanie v blízkosti bytového domu ponúka aj Pražská a Sokolská ulica.


Výhody:


  • nadštandardná výmera
  • vysoké stropy
  • veľké izby
  • loggia po dĺžke celého bytu
  • bezproblémové parkovanie, v spoluvlastníctve majiteľov bytového domu sú 2 garáže a 8 vonkajších státí
  • žiadaná orientácia východ / juh
  • priestranná pivnica


Byt je možné zrekonštruovať a vytvoriť 4 plnohodnotné izby. Máte teda možnosť kúpiť 4i byt za cenu 3i a to iba minimálnym zásahom do nehnuteľnosti.


Lokalita:


Výhodou je centrálna, strategická poloha bytu, z ktorej sa dá veľmi komfortne a jednoducho dostať do všetkých kútov Bratislavy. Je len na vás, či autom, pešo alebo MHD. Občianska vybavenosť je tak bohatá, že auto nie je pre bežný život nutnosť. Za pár minút príjemnou prechádzkou ste v historickom centre a na obchvat je to tri minúty jazdy autom.


Cena: 285 000 eur

Výmera: 134,09 m² (byt 105 m² + loggia 17,96 m² + pivnica 11,13 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising