Rozľahlý nádherný byt s neskutočným výhľadom

3 izb. Byt, Bellova, Nové Mesto

469 000 €
Splátka hypotéky: 1 240 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 469 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 93 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Nové Mesto
Ulica: Bellova
Celková plocha: 135,00 m2
Loggia: 5,00 m2
Pivnica: 6,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj výrazný 3i byt s výhľadom snov v prestížnom komplexe na Kolibe.


Byt je určený pre náročného klienta, ktorý hľadá nadštandardné tiché bývanie na žiadanej adrese a je ako stvorený pre niekoho, kto miluje výhľady, čistý nadčasový dizajn, súkromie a je rád obklopený kvalitou a zeleňou.


Bytový dom je riešený tak, že na každom z troch podlaží je len jeden byt, čo je jeden z najžiadanejších aspektov bývania z hľadiska komfortu bývania.


Mimoriadne atraktívny je pre mnohých fakt, že byt sa môže predať plne zariadený, čiže absolútne bez starostí, človek len zloží kufre a býva. Ďalším benefitom je, že je kúpou voľný, čiže žiadne doťahovanie o tom, kedy sa vysťahujú pôvodní vlastníci.


Mnoho bytov na Kolibe má nevýhodu, že komfort ich užívania je rušený vlakmi. Dobrá správa – nie je to prípad tohto bytu.


V súčasnosti sú mimoriadne cenené komornejšie projekty s menším počtom bytov s vyššou mierou súkromia a bezpečnosti. Do tohto projektu sa vchádza cez bránu na diaľkové ovládanie dostupné len obyvateľov projektu, v ktorej sa nachádza park s detským ihriskom. Vo vchode sa nachádzajú len tri bytové jednotky, čo má vplyv na mieru slušnosti, čistoty a bezpečnosti spoločných priestorov.


Anonymita a vysoký počet obyvateľov znižuje kvalitu bývania, tu je tomu opačne.


Nehnuteľnosť vysoko vyčnieva nad konkurenciou tým, ako sa architekt pohral s vnímaním výhľadu. Je viac nehnuteľností, ktoré majú krásny výhľad, ale len málo takých, kde architekt rozmýšľal nad tým, ako tento pocit umocniť a architektúru vytvoriť tak, aby obyvateľovi zastavoval dych nielen pri pozeraní určitým smerom z určitého bodu bytu, ale aby vnímanie výhľadu bolo intenzívne odvšadiaľ z dennej časti bytu.


Len málokto vojde do tejto nehnuteľnosti bez toho, aby sa ako zmagnetizovaný „zamrazil“ pri úchvatnom výhľade cez veľkoformátové okno (aj pojem veľkoformátové okno tu naberá nový význam – sklenená plocha z obývacej izby má minimum predeľov a je od podlahy až po strop).


Okrem krásneho výhľadu tento fakt znamená aj vysokú mieru vzdušnosti a svetelnosti bytu, ktoré výrazne dotvárajú výbornú emóciu z bytu. Nemáme na mysli len prvý bezprostredný dojem, ale hlavne pocit po niekoľkých hodinách v nehnuteľnosti, ktorý je pre komfort bývania rozhodujúci (mimoriadne to človek ocení v súčasnej #stayhome dobe).


Okná sú z kvalitného hliníka, ak by ste chceli komfortne cez deň pozerať váš obľúbený seriál, nie je problém stmaviť byt pomocou hliníkových žalúzií na diaľkové ovládanie, ktoré sú vybavené veterným senzorom – už žiadne polámané žalúzie po návrate z dovolenky.


V byte sa nenachádzajú žiadne nevzhľadné radiátory – v celom byte je v súčasnosti veľmi žiadané podlahové kúrenie. Nie je nad to zobudiť sa do studeného rána s teplými nohami.

Dominantou bytu je jeho denná časť (ktorá je najkrajšia v noci).


V jednom priestore sa nachádza moderná plne vybavená kuchynská linka v atraktívnom bielom minimalistickom dizajne doplnená kontrastnou doskou z pravej žuly NERO. Kuchynský antracitový drez BLANCO SUBLINE je priamo zarezaný do kuchynskej dosky, čo je náročnejšie, ale oveľa estetickejšie riešenie. Obrovským benefitom je rozľahlá chladnička s mrazničkou. Výsledný efekt je, že pre všetko je dostatok miesta, ale zároveň je všetko po ruke. Kuchyni dominuje nadčasový dizajn a čisté línie.


Na príjemnú jedálenskú časť nadväzuje loggia s veľmi pohodlným sedením.


Priestoru kraľuje dizajnová obývacia izba s vkusnou a praktickou úložnodekoračnou stenou.


Byt ďalej pozostáva zo vstupnej haly, z ktorej sa vchádza do dvoch klimatizovaných izieb, ktoré sú obe vybavené vonkajšími bezpečnostnými hliníkovými žalúziami. Hlavná spálňa má walk in šatník.


Vysnená kúpeľňa je taká, ktorá vás ráno prebudí a večer zbaví napätia. Presne ako štýlová kúpeľňa v tomto byte s nadštandardným priestorom a veľmi elegantným minimalistickým dizajnom.


V priestrannej kúpeľni sa nachádza práčka so sušičkou značky BOSCH, radiátor v tvare vešiaka, toaleta, pisoár, veľká vaňa s dostatočným priestorom okolo a obrovská komfortná sprcha. V kúpeľni je denné svetlo.


Oproti nájdeme praktickú technickú miestnosť, ktorá nám umožňuje držať byt nezaprataný. Všetko má svoje miesto. Byt dopĺňa samostatná toaleta.


Ohrev vody je riešený cez vlastný kotol. Veľmi inovatívne sa platí za elektrinu – každý mesiac sa urobí elektronický automatický odpočet na diaľku a neplatíte zálohový predpis, ale rovno za reálne spotrebované energie – veľmi transparetné.


Klimatizácia je riešená cez dizajnové LG klimatizačné jednotky, ktorými sa dá v prípade potreby aj kúriť. Celý byt je klimatizovaný.


V každej izbe sa nachádza digitálny termostat umožňujúci nastaviť v každej izbe inú teplotu.


Bezpečnosť zaručuje fakt, že celý objekt je oplotený, je monitorovaný kamerovým systémom. Byt je vybavený spoľahlivými bezpečnostnými dverami a kvalitným alarmom Jablotron.

K bytu prislúchajú dve dostatočne veľké parkovacie státia v garáži, ktoré sa nachádzajú dostatočne blízko bytu, čiže sa človek nemusí namáhať s ťažkým nákupom cez celú garáž.

Dodatočný úložný priestor predstavuje väčšia murovaná pivnica.


Lokalita:

Kolibu azda netreba nikomu predstavovať. Je to skvelá štvrť so stále sa zlepšujúcou občianskou vybavenosťou, bezkonkurenčnou dostupnosťou do centra a je už len na vás, či autom, MHD alebo pešo.


Milovníci prírody milujú túto oblasť kvôli blízkosti lesa ako stvorenému na relax, beh, či prechádzky s vaším štvornohým miláčikom.


Cena: 509 000 eur (469 000 eur byt + 40 000 eur 2x parking)

Výmera: 134,52 m² (interiér 123,86 m², loggia 4,66 m² + pivnica 6 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising