Dom s jedinečnou atmosférou

3 izb. Rodinný dom, Jozefa Murgaša, Malacky

199 000 €
Splátka hypotéky: 526 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 199 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 39 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Malacky
Ulica: Jozefa Murgaša
Celková plocha: 222,00 m2
Interiér: 222,00 m2
Pozemok: 514,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Pôvodný stav

Popis

Dom je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobnú nehnuteľnosť v lokalite, nakoľko tieto typy domov mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

______________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný 3i dom v krásnej časti Malaciek.


Dom je posledným v radovej zástavbe čo je vždy najžiadanejšie umiestnenie. 


Obrovským benefitom je kompletné podpivničenie domu, tento priestor je možné využiť ako herňu, TV miestnosť, alebo spálňu. Nachádza sa tu ďalšia kúpeľňa a disponuje výbornou svetelnosťou. 


Rodinný dom prešiel rekonštrukciou a bol zateplený, teda si nevyžaduje už žiadne dodatočné náklady. Dom disponuje vlastnou studňou a novým plynovom kotlom. 


Ďalším bonusom je lokalita, ktorá je vnímaná vysoko pozitívne pre výborné umiestnenie, ktoré spája dobrú dostupnosť do mesta s blízkosťou prírody, čo vytvára skvelé podmienky pre komfortné a bezpečné bývaniePopis domu:

Prízemie pozostáva z garáže, z ktorej sa dá vojsť do domu suchou nohou. Srdcom celého domu je vzdušná, ale útulná obývacia miestnosť s pôsobivým krbom. Atmosféru dotvárajú drevené podlahy v celom dome. Na obývaciu izbu nadväzuje jedáleň. Kuchyňa je samostatná s dostatkom priestoru. Vedľa kuchyne sa nachádza kúpeľňa. Spálne sú nepriechodné s praktickými rozmermi. 


Celý priestor presvetlujú veľmi žiadané veľkoformátové okná, ktoré ponúkajú príjemné a ukľudňujúce výhľady do zelenej záhrady.


Zadná časť záhrady je chránená pohľadom z ulice, vznikol tu príjemný priestor na rodinné oslavy. Na obývaciu izbu nadväzuje prekrytá terasa s pohodlným sedením. Terasa ponúka vchod do udržiavanej záhrady, kde sa nachádza zeleň a miesto na grilovanie.Lokalita:

Lokalita je vnímaná vysoko pozitívne pre výborné umiestnenie, ktoré spája dobrú dostupnosť do mesta s blízkosťou prírody, čo vytvára skvelé podmienky pre komfortné a bezpečné bývanie


Cena: 199 000 eur

Interiér: 221,8 m² ( 1.NP 110,9m², 1.PP 110,9 m²)

Pozemok: 514 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet. 


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising