Rozľahlý byt v žiadanej lokalite

3 izb. Byt, Budovateľská, Ružinov

199 000 €
Splátka hypotéky: 526 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 199 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 39 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Ružinov
Ulica: Budovateľská
Celková plocha: 78,00 m2
Interiér: 75,00 m2
Pivnica: 3,00 m2
Stav: Pôvodný stav

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy bytov mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

______________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj rozľahlý trojizbový byt v žiadanej lokalite 500 bytov. Noblesu a nádych histórie mu dodávajú najmä historická tehlová budova a staromestský charakter lokality.


Byt:

Ak ste investor a hľadáte ideálny byt na airbnb, práve ste našli, čo hľadáte - byt sa nachádza pre turistov v top centrálnej lokalite, ale zároveň v tichej uličke, takže je do neho skvelý prístup. Súčasne je možné využívať až tri izby ako spálne.

Byt je ideálny rovnako pre niekoho, kto chce bývať na prestížnej adrese, má rád vzdušnosť ocení blízkosť divadiel, galérií, parkov, reštaurácií a kaviarní, ale súčasne nechce robiť kompromisy ohľadom hluku, ktoré centrum prináša. 
Susedia sú väčšinou ľudia, ktorí žijú v lokalite po generácie, majú k nej vzťah, čo sa odráža na kvalite bývania.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, troch izieb, vzdušnej samostatnej kuchyne, kúpeľne  a samostatnej toalety. 

V byte sú pôvodné hodnotné kvalitné parkety, ale zároveň je možnosť si ho dotvoriť podľa vlastných predstáv.Parkovanie je možné formou rezidenčných parkovacích kariet priamo pred domom.

 V bezprostrednom susedstve sa nachádzajú potraviny, lekáreň, v okolí je množstvo škôl, škôlok, divadiel, galérií, reštaurácií, kaviarní. Výhodou je centrálna, strategická poloha bytu, z ktorej sa dá veľmi komfortne a jednoducho dostať do všetkých kútov Bratislavy. A je len na vás, či autom, pešo alebo MHD. Občianska vybavenosť je tak bohatá, že auto nie je pre bežný život nutnosť. Za pár minút príjemnou prechádzkou ste v historickom centre a na obchvat je to tri minúty jazdy autom.

Za zmienku stojí fakt, že v okolí je množstvo zelene.Cena: 199 900 eur

Výmera: 78,46 m² (interiér 75,51 m², pivnica 2,95 m²)


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising