Jedinečná vila s bazénom pre náročného klienta

8 izb. Rodinný dom, Prellenkirchen

1 200 000 €
Splátka hypotéky: 3 172 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 1 200 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 240 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 8
Lokalita: Prellenkirchen
Celková plocha: 564,00 m2
Terasa: 166,00 m2
Pozemok: 2.504,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj jedinečnú vilu pre náročného klienta, ktorý si potrpí na kvalitu, súkromie, priestor a dobrú dostupnosť do centra.


Dom má dlhý zoznam benefitov a hneď na úvod je nutné povedať, že pri riešeniach a materiáloch sa nerobili absolútne žiadne kompromisy. Za všetko hovorí fakt, že náklady na výstavbu prevyšujú predajnú cenu.


Nehnuteľnosť je v realite ešte krajšia ako na fotkách a je vo výbornom stave.


Ponúka absolútne bezkonkurenčnú mieru súkromia a pokoja. Ak však zatúžite po ruchu mesta, o 20 minút (zdroj: google maps) si môžete vychutnávať kávu na promenáde v Eurovei. A čo je na tom najlepšie? Že na rozdiel od satelitov typu Záhorská Bystrica, Rusovce, Ivanka či Rovinka je dojazd v podstate nezávislý od dopravnej situácie, lebo cesta do Prellenkirchenu nepozná zápchy.

Nadčasová nehnuteľnosť s bazénom ponúka okrem tichej bezpečnej lokality aj pôsobivú podmanivú architektúru a udržiavanú okrasnú záhradu.

V rámci architektúry nie je ľahké skĺbiť výnimočný dizajn s tým, že sa v dome cítite skutočne ako doma. Vaša súkromná oáza pokoja, odkiaľ čerpáte energiu. Lebo presne o tom domov má byť.

Domov pre vás môže znamenať aj návrat z romantických vinohradov v okolí, po ktorom si celá rodina posadá okolo rozprávkových historických kachlí so šálkou teplého čaju.

Celej nehnuteľnosti dominujú nadštandardné prírodné materiály, priestor, vzdušnosť a výborná energia.


Unikátny interiér je spojením prepracovaného dizajnu a neopozeraných prvkov.

Dispozícia je veľmi dôkladne premyslená, interiér je rozvrhnutý do dennej a nočnej časti a majstrovsky komunikuje s exteriérom. Hlavnú stavbu dopĺňa menšia, kde sa nachádza sauna, druhá vírivka a priestor s výhľadom do záhrady, ktorý môže slúžiť ako posilňovňa, ateliér či letný domček.

Pojem vysoký strop dostáva v tejto nehnuteľnosti úplne nový rozmer. Hlavne v obývacej izbe spojenej s kuchyňou (o veľkosti väčšieho 5i bytu) je výška stropu mimoriadne impozantná.

Celkový dojem je podtrhnutý vysokokvalitnými veľkoformátovými oknami, ktoré ešte znásobujú pocit vzdušnosti.


V segmente rodinných domov je veľmi žiadaná zeleň, pridanou hodnotou tohto domu je, že do rozľahlej udržiavanej záhrady je výhľad z každej izby.

Záhrada bola navrhnutá architektom, disponuje zdravou dospelou udržiavanou vegetáciou, s automatickou závlahou a automatickým kosením. Nádherná bez toho, aby ste sa stali jej otrokom.

Po vstupe na terasu domu sa budete cítiť ako v súkromnom plážovom klube. Aj najväčší konzervatívci sa ťažko ubránia wau efektu.

Terasa ponúka jedálenský stôl, bazén, ležadlá, priestor na grilovanie a čerešničkou na torte je priestor, kde sa môžete pohodlne uvelebiť a ponoriť sa do čara letného kina.


Dominantou celej zóny je karbón keramický bazén Compass v jeho najvyššej rade Yacht Pool, najkvalitnejší bazén na trhu, ktorý získal dve medzinárodné prestížne dizajnové ocenenia IF PRODUCT DESIGN a RED DOT.

Používa samočistiaci systém Vangage, inteligentný systém riadenia všetkých funkcií, ktoré sa používajú aj v leteckom priemysle. Dizajn bol inšpirovaný luxusnými jachtami a podlaha je z originálneho jachtárskeho flexi teaku.

Súčasťou bazéna je vírivka.


Lokalita:

Prellenkirchen je pokojná rakúska obec nachádzajúca sa 16,8 km (15 minút autom) od Incheby. Ako sme sa už zmienili vyššie, cesta je bez zápch a vedie po malebnom rakúskom vidieku prešpikovanom pôvodnými autentickými rakúskymi vinárničkami, čiže cesta je nielen rýchla, ale aj príjemná.

 

Za osobitnú zmienku stojí veľmi kultivované, bezpečné, slušné a tiché okolie. Ulica je málo frekventovaná, takže na ulici stretnete skoro výlučne len jej obyvateľov.


Cena: 1 200 000 eur

Interiér 500 m² 

Pozemok 2 800 m²

4 spálne


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising